شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ,7 December 2019
1
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۸
سرکنسول پاکستان در شهر زاهدان:
ایران و پاکستان از نظر فرهنگی بسیار به هم نزدیک هستند/ به زودی نمایشگاه فرهنگ پاکستان در زاهدان افتتاح می شود
 
سرکنسول پاکستان در شهر زاهدان با بیان اینکه به زودی نمایشگاه فرهنگ پاکستان در زاهدان افتتاح می شود، گفت: ایران و پاکستان از نظر فرهنگی بسیار به هم نزدیک هستند.
طاهر محمود قریشی در حاشیه بازدید از نگارخانه استاد آویشی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگ و هنر عصر هامون با بیان اینکه به زودی نمایشگاه فرهنگ پاکستان در زاهدان افتتاح می شود، اظهار داشت: برپایی اینگونه نمایشگاه ها در روابط فرهنگی ایران و پاکستان تاثیر گذار است و می تواند بسیاری از سوء تفاهم ها را بر طرف نماید.
وی ادامه داد: این گونه فعالیت های فرهنگی و هنری در واقع می تواند تاثیر مستقیم در بحث امنیت داشته باشد چرا که هنرمندان در فضای آرام بهتر می توانند فعالیت نمایند.
وی در خصوص آثار دکتر آویشی بیان کرد: آثار وی همانند آثار یکی از هنرمندان پاکستانی است که آثارش در عرصه های بین المللی به نمایش گذاشته می شود.
سرکنسول پاکستان در شهر زاهدان اضافه کرد: اشتراکات فراوانی بین ایران و پاکستان وجود دارد که باید این اشتراکات را در سطح جهانی به نمایش بگذاریم.
قریشی گفت: با همکاری سرکنسول پاکستان در زاهدان و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به زودی نمایشگاهی از فرهنگ مردم پاکستان در زاهدان افتتاح می شود همچنین قرار است در جشن روز ملی پاکستان هنرمندان ایران به پاکستان سفر کنند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۷۸۴۰


ارسال