شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ,4 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۵
با حضور مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش؛
همایش بزرگ انجمن اسلامی معلمان سیستان و بلوچستان برگزار شد+تصاویر
 
برای اولین بار همایش بزرگ انجمن اسلامی معلمان سیستان و بلوچستان با حضور مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش در خانه معلم زاهدان برگزار شد.
به گزارش عصر هامون به نقل از خط اول ،سید کاظم اکرمی مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش با اظهار همدردی با شهدای استان به خصوص شهدای ترور فرهنگی اظهار داشت :در انجمن اسلامی معلمان باید نماد دین داری،ارج محوری،عدالت گرایی ،آزادگی و شایسته سالاری باشند.
وی با بیان اینکه در کشوری توسعه یافته می باشیم افزود: توسعه ،مشکل یک قرن ماست وباید صداقت، نظم ،دیدگاههای علمی را تحلیل کنیم و فکر،اخلاق معنوی و دینی را گسترش دهیم.
اکرمی خطاب به معلمان افزود :آموزش و پرورش پایه گذارتوسعه است و معلمان نقش اساسی در آن دارند تفکر و توسعه همانند صداقت، با هم بودن، هماهنگ بودن ،جمعی فکر کردن را در ذهن دانشجویان و دانش آموزان بکارید که متاسفانه در این ۳۵ سال در این امر موفق نبوده ایم.
مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش گفت :یکی از عوامل توسعه اینست که که معلمین ما اقدام پژوهی را یاد بگیرند یعنی برای نیاز مخاطبین رفتار دگرگون شود و شهید مطهری فیلسوف اقدام پژوه و یک متفکر بود که مناسب هر زمان سخن می گفت.
در پایان این همایش از پیشکسوتان و خانواده های شهدای فرهنگی تجلیل بعمل آمد.
برای دیدن تصاویر اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۷۸۸۴


ارسال