با حضور مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش؛

همایش بزرگ انجمن اسلامی معلمان سیستان و بلوچستان برگزار شد+تصاویر

23 ارديبهشت 1394 ساعت 11:05

برای اولین بار همایش بزرگ انجمن اسلامی معلمان سیستان و بلوچستان با حضور مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش در خانه معلم زاهدان برگزار شد.


به گزارش عصر هامون به نقل از خط اول ،سید کاظم اکرمی مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش با اظهار همدردی با شهدای استان به خصوص شهدای ترور فرهنگی اظهار داشت :در انجمن اسلامی معلمان باید نماد دین داری،ارج محوری،عدالت گرایی ،آزادگی و شایسته سالاری باشند.
وی با بیان اینکه در کشوری توسعه یافته می باشیم افزود: توسعه ،مشکل یک قرن ماست وباید صداقت، نظم ،دیدگاههای علمی را تحلیل کنیم و فکر،اخلاق معنوی و دینی را گسترش دهیم.
اکرمی خطاب به معلمان افزود :آموزش و پرورش پایه گذارتوسعه است و معلمان نقش اساسی در آن دارند تفکر و توسعه همانند صداقت، با هم بودن، هماهنگ بودن ،جمعی فکر کردن را در ذهن دانشجویان و دانش آموزان بکارید که متاسفانه در این ۳۵ سال در این امر موفق نبوده ایم.
مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش گفت :یکی از عوامل توسعه اینست که که معلمین ما اقدام پژوهی را یاد بگیرند یعنی برای نیاز مخاطبین رفتار دگرگون شود و شهید مطهری فیلسوف اقدام پژوه و یک متفکر بود که مناسب هر زمان سخن می گفت.
در پایان این همایش از پیشکسوتان و خانواده های شهدای فرهنگی تجلیل بعمل آمد.
برای دیدن تصاویر اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/4382


کد مطلب: 67884

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/67884/همایش-بزرگ-انجمن-اسلامی-معلمان-سیستان-بلوچستان-برگزار-تصاویر

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/