دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ,30 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۰
بی‌توجهی مسئولان به تکمیل سالن ورزشی کارگران خاش
 
کارگران خاش ۴ سال است که چشم امید به تکمیل تنها سالن ورزشی کارگران این شهر بسته‌اند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از تفتان ما، در حالی سالن ورزشی کارگران خاش ۴ سال در انتظار اعتبار است که در این منطقه برای کارگران هیچگونه امکانات ورزشی دیگری نیز وجود ندارد.
سال ۹۰ کلنگ احداث سالن ورزشی کارگران خاش زده شد و قرار بود، سال بعد در هفته کارگر این سالن به بهره‌برداری برسد.
شهرستان خاش از امکانات ورزشی و فرهنگی برای کارگران برخوردار نیست و حتی یک متر فضای ورزشی و یا فرهنگی استاندارد نیز برای این قشر زحمتکش هم ندارد.
فقط نیمی از این سالن آماده شده است و حدود سه سال است که همچنان ناقص و بلا‌استفاده جلوی چشم کارگران و شهروندان این شهر خودنمایی می‌کند و تذکرات متعدد به مسئولان مربوطه تاکنون کارساز نبوده است.
با توجه به نزدیکی شهر خاش به مرزهای کشورهای همسایه پاکستان و افغانستان و تردد قاچاق و مواد مخدر از مجاورت این شهر، لزوم احداث فضاهای ورزشی و فرهنگی را در این شهر دوچندان می‌کند، اما به دلیل بی‌توجهی به این خواسته‌ مردم‌ به دلیل نبود امکانات کافی به مرور از این شهر به شهرهای همجوار مهاجرت می‌کنند.
 
تکمیل سالن چند منظوره ورزشی کارگران تا پایان خردادماه
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در این خصوص اظهار کرد: پروژه مجموعه ورزشی کارگران شهرستان خاش از سال ۹۰ اغاز شده و تاکنون بیش از ده میلیارد ریال هزینه در برداشته است.
مهرداد جهاندیده با تاکید بر اینکه سالن چند منظوره و ساختمان الحاقی این مجموعه با مساحت ۲ هزار متر مربع تا خرداد ماه سال جاری به پایان خواهد رسید، تصریح کرد: به منظور رفاه کارگران و ترویج ورزش در بین آنان این پروژه در دو فاز سالن چند منظوره و زمینهای رو باز ورزشی به مساحت ۶ هزار متر مربع، محوطه سازی و فضای سبز در حال انجام است.
جهاندیده با بیان اینکه تولید اساس اقتصاد کشور و کارگران ستون اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی هستند بر رفع مشکلات کارگران تاکید کرد.
وی با بیان اینکه بحث بیمه کارگران شهرستان خاش در حال انجام است از کارگران بعنوان فعالان عرصه تولید و اقتصاد که همواره موجب شکوفایی و ترقی اقتصاد و سازندگی کشور هستند یاد کرد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۸۰۰۱


ارسال