جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ,28 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۳۶
خطرناک ترین بازیکن استقلال از نگاه دروازه بان پرسپولیس در دربی
 
دروازه‌بان برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «امیدوارم روز جمعه استقلال را شکست بدهیم تا قلعه‌نویی طعم اولین باخت را بچشد.»
به گزارش عصر هامون، سومین دربی پایتخت را تجربه می کند و در پی این است که همچنان دروازه اش را مقابل آبی ها بسته نگه دارد. نیلسون کوریا که اعتماد دایی را جلب کرده و اجازه بازی کردن به سایر دروزاه بان های پرسپولیس را در هفت هفته گذشته لیگ نداده، درباره شرایط تیمش و بازی با استقلال صحبت می کند.* سومین تجربه دربی برای تو در راه است؟

- خودم هم برای این بازی لحظه شماری کردم و امیدوارم که اولین برد با پرسپولیس را تجربه کنم.* پس این بازی هم برای تو اهمیت ویژه ای دارد؟

- اگرچه این بازی هم ۳ امتیازی است اما حواشی و جذابیت هایش بیشتر از بقیه بازی هاست و طبیعتا اهمیت خاصی پیدا می کند.* پیش بینی تو از نتیجه چیست؟

- قطعا پرسپولیس برنده است! دوست دارم با پرسپولیس این تجربه را داشته باشم و امیدوارم که استقلال را شکست بدهیم.* به نظر می رسد با توجه به باخت استقلالی ها در اهواز، شرایط آن ها چندان مناسب نیست؟

- درست است که نتیجه خوبی نگرفتند و باختند اما شرایط دربی فرق می کند و به هیچ وجه نباید زود قضاوت کرد.* تساوی دو بازی فصل گذشته، هواداران را نگران تکرار بازی بدون گل و مساوی کرده است؟

- اگر بازیکنان باترس بازی نکنند قطعا بازی جذابی می شود. به نظر من بازی جمعه صددرصد گل خواهد داشت و شانس مساوی هم کم است.* دلیل سرد و کسل کننده بودن دربی های پایتخت به نظر تو چیست؟

- به نظرم به تفکر بازیکنان برمی گردد، چون اگر با استرس و ترس به زمین بازی بروی زودتر دوست داری بازی تمام شود و اتفاق خاصی رخ ندهد. در مقابل اگر شرایط عکس اتفاق بیفتد بازی دیدنی می شود.* فکر می کنی رکورد ۱۸۰ دقیقه ای گل نخوردن تو مقابل استقلال حفظ شود؟

- تمام تلاشم را می کنم تا این اتفاق بیفتد اما نکته مهم نتیجه بازی است و زیاد به این موضوع فکر نمی کنم.* رحمتی در هفت بازی گذشته سه برابر تو گل خورده است؟

- در این مورد حرفی ندارم!* محمد قاضی که در پرسپولیس رابطه نزدیکی با تو داشت، در استقلال تبدیل به یک گلزن قهار شده است؟

- قاضی مهاجم خوب و کاربلدی است و امیدوارم به جز روز دربی در بقیه بازی ها موفق باشد!* تو هم کری خواندن برای بازیکنان حریف را یادگرفتی؟

- وقتی ما برنده بازی هستیم نیازی به کری خواندن نیست! اما مطمئنم که قاضی در این بازی نمی تواند کاری انجام بدهد و خطری ندارد.* کدام بازیکن استقلال را خطرناک تر می دانی؟

- قطعا فرهاد مجیدی. مجیدی مهاجم با هوش و با تجربه ای است. البته باید حواس مان به سایر مهاجمان این تیم باشد.* حتما می دانی که قلعه نویی تا به حال تجربه شکست در دربی را نداشته؟

- نگران نباشید! روز جمعه اولین باخت را تقدیم می کنیم تا بالاخره طعم تلخ شکست را می چشد!* شرایطت آمادگی ات چطور است؟

- خوشبختانه در بهترین شرایط قرار دارم و کاملا برای بازی کردن در دربی آماده هستم.* در بازی با فولاد وقتی گل خوردی، واکنش عجیبی داشتی؟

- فقط به این دلیل بود که در آخرین ثانیه ها گل خوردیم و خیلی برای من و سایر بازیکنان غیرمنتظره بود.* عصبانی بودی؟

- آن لحظه شوکه شدم و نمی دانستم چطور احساسم را کنترل کنم.* در این هفت هفته فقط سه گل خوردی؟

- این فقط نتیجه تلاش تیمی است که همه بازیکنان دارند. دراین مورد کل تیم دخیل هستند و تلاش همه در زمین باعث شده که به این موفقیت برسیم.* ترکیب خط دفاعی مثل سال گذشته است اما امسال خیلی منسجم تر است و سخت گل می خورید؟

- سال قبل تمام شده و اوضاع کاملا متفاوت با گذشته است. به نظرم امسال وضعیت دفاع تیمی بسیار عالی است و از هر لحاظ کامل هستیم.* در جدول کلین شیت هم صدر نشینی؟

- مهم نتیجه گیری تیم است و من هم برای موفقت تیم تلاش می کنم.* رحمتی و رحمان احمدی قعر نشین این جدول هستند؟

- در این مورد نمی توانم نظری بدهم اما هر دوی آنها از بهترین دروازه بانان ایران هستند.* رابطه ات با حقیقی چطور است؟

- هم تیمی هستیم!* وضعیت بقیه گلرهای پرسپولیس را چطور می بینی؟

- مربیان باید نظر بدهند نه من!
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۸۰۸
مرجع : جام نیوز


ارسال