جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ,29 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۲
تیم جنگ روانی نهضت آزادی با تاکید صلاحیت هاشمی آماده اغتشاش می شود!
 
سایت ملی مذهبی ارگان خبر پراکنی نهضت آزادی :در صورت اعلام رسمی در صلاحیت هاشمی، تیم جنگ روانی در سایت ملی مذهبی مامور زمینه سازی اغتشاش است.
به گزارش عصر هامون،سایت ملی مذهبی ارگان خبر پراکنی نهضت آزادی در پاریس نوشت : حمایت از هاشمی در راستای منافع ملی است هاشمی می تواند در پرونده هسته ای ایران تحولی به وجود آورد. او می تواند حداقل سرعت تحریم ها را متوقف و باب مذاکره جدی با غرب را باز کند.

چرا که او در سخنان چند روز پیش خود هم بر رای مردم به عنوان فصل الخطاب تاکید کرد و هم تاکید کرد با اسرائیل سر جنگ نداریم.

یعنی اینکه او در صورت رئیس جمهور شدن حاضر نیست ایران را فدای منازعه هسته ای کند.در صورت اعلام رسمی در صلاحیت هاشمی تیم جنگ روانی در سایت ملی مذهبی مامور زمینه سازی اغتشاش است.

سایت ملی مذهبی با صراحت اعلام کرد" فراموش نکنیم فعالان مدنی و هاشمی در یک کشتی قرار گرفته اند. شاید در حال حاضر میان هاشمی و فعالان مدنی همگرایی در منافع ایجاد شده است. با تداوم وضعیت فعلی این کشتی می تواند غرق شود پس بهتر است کشتی بان را برای تغییر جهت و نجات از این طوفان سهمگین یاری دهیم"


حمایت تمام قد گروهک نهضت آزادی از هاشمی رفسنجانی

این روزها فتنه گران فراری آنچنان بر طبل ملی بودن هاشمی میکوبند که گویی موسویان که به اتهام جاسوسی از ایران فرار کرد مشاور استراتژیک مجمع تشخیص نظام و معاون حسن روحانی نبوده است .

وزارت اطلاعات در مرداد ۸۹ با صدور اطلاعیه‌ای اظهارات معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران مبنی بر عدم وجود جاسوس در تیم مذاکره کننده هسته‌ای دولت اصلاحات را تکذیب و تاکید کرد که اقدام حسین موسویان مصداق روشن و کامل جاسوسی است.

در بخشی از این اطلاعیه آمده بود: وزارت اطلاعات قویا اعلام می‌دارد با عنایت به رای صادره از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی تهران که قطعی گردیده است به استناد ماده ۵۰۵ قانون مجازات اسلامی، حسین موسویان به جرم "جمع آوری اطلاعات طبقه بندی شده با پوشش مسئولین نظام و مامورین دولت و در اختیار قرار دادن اطلاعات مزبور به دیگران (افراد فاقد صلاحیت و بیگانگان)" به دو سال حبس تعزیری و پنج سال محرومیت از مشاغل دیپلماتیک در وزارت امور خارجه و اشتغال در امور بین الملل سایر نهادها و ارگان های کشور محکوم گردیده است. لذا اقدام نامبرده مصداق روشن و کامل جاسوسی می باشد
انتهای پیام/5082
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۸۱
مرجع : بلاغ


ارسال