سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ,24 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۹
فرمانده نيروي انتظامي شهرستان خاش خبر داد؛
کشف ۱۴۰ کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان خاش
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاش از کشف و ضبط ۱۴۰ کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان خاش خبر داد.
به گزارش عصر هامون ، سرهنگ غلامرضا اربابی در گفت و گو با با خبرنگار تفتان ما، اظهار کرد:‌ مقدار ۱۴۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در ارتفاعات “دهانه پدرگان” توسط ماموران نیروی انتظامی کشف و ضبط شد .

وی افزود: ماموران نیروی انتظامی در ارتفاعات دهانه پدرگان خودروی تویوتا حامل مواد مخدر را شناسایی و با قاچاقچیان مسلح درگیر شدند و با توجه به آتش شدید یگان های عملیاتی پلیس قاچاقچیان عرصه را برخود تنگ دیدند و مواد مخدر را بر جای گذاشتن و به آن سوی مرز متواری شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاش خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ در این منطقه تاثیرات بسیار مثبتی داشته و بدون شک روند این مبارزه جامعه را در برابر آسیبها بیمه می کند.

سرهنگ اربابی با بیان اینکه شهرستان خاش به دلیل همجواری با کشور پاکستان مورد توجه قاچاقچیان مواد مخدر قرار دارد، اظهار کرد: بسیاری از توان نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان در مرزها صرف مبارزه با سوداگران مرگ می شود که امیدواریم با شناسایی نقاط آسیب پذیر جامعه و برنامه ریزی اصولی و عملی برای کاهش آسیبهای اجتماعی، تهدیدها به فرصتهایی برای توسعه منطقه تبدیل شوند.

 انتهای پیام/4382

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۸۲۵۳
مرجع : تفتان ما


ارسال