چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ,21 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۵
رقابت ورزشکاران فوتبال دستی برای حضور در تیم ملی
 
چرخ مسابقات انتخابی تیم ملی فوتبال دستی کشورمان به منظور شرکت در رقابت ها جهانی مالزی از فردا پنجشنبه در سالن هندبال به حرکت در می اید.
به گزارش عصر هامون، تیم ملی فوتبال دستی کشورمان مسابقات جهانی مالزی را در آبان ماه سال جاری در پیش دارند از این رو مسابقات انتخابی این مسابقات از فردا پنجشنبه لغایت جمعه پانزدهم شهریور ماه در سالن فدراسیون هندبال برگزار می شود.

گفتنی است: در پایان مسابقات انتخابی افراد برتر و حرفه ای به اردوی تیم ملی فوتبال دستی کشورمان دعوت می شوند تا برای حضور پرقدرت در مسابقات جهانی مالزی آماده شوند.

البته فقید لوناس رئیس فرانسوی فدراسیون بین المللی فوتبالدستی علی رغم اینکه بامداد پنج شنبه چهاردهم شهریور ماه به تهران می آیند اما با حضور در سالن هند بال مسابقات انتخابی تیم ملی را از نزدیک مشاهده می کند.

لوناس علاوه بر تماشای مسابقات انتخابی تیم ملی به هدف دیدار با مقامات ورزشی کشورمان عازم ایران شده است. فقید لوناس علاوه بر پنجشنبه، جمعه پانزدهم نیز در سالن حاضر خواهد بود.

شایان ذکر است: انجمن فوتبال دستی در پایان مسابقات سه نفر را به اردوی تیم ملی دعوت و به نفرات چهارم تا دهم نیز جوایزی اهدا می کند.

مسابقات جهانی مالزی ۹ لغایت ۱۲آبان ماه سال جاری در کوالالامپور پایتخت مالزی برگزار میشود ضمن اینکه تیم ملی کشورمان پس از گذشت از مسابقات مالزی، آماده مسابقات جام جهانی فرانسه خواهند شد. مسابقات جام جهانی فرانسه اواخر سال جاری میلادی در شهر نانت فرانسه برگزار می شود.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۸۲۸
مرجع : جام نیوز


ارسال