چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ,21 October 2020
1
Share/Save/Bookmark
۰
وزیر بهداشت و درمان به همراهی علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان و مسئولین شهرستانی بیمارستان 32 تختخوابی هیرمند را مورد افتتاح قرار خواهند داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ،به نقل از اوشیدا: سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان و عباس احمد آخوندي وزير راه و شهرسازي جهت افتتاح و بهره برداری از بیمارستان 32 تختخوابی هیرمند و زهک روز دوشنبه 11 خرداد با پرواز مستقیم از تهران وارد استان سیستان و بلوچستان و منطقه سیستان خواهند شد.
وزیر بهداشت و درمان به همراه وزیر راه و شهرسازی به همراهی علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان و مسئولین شهرستانی بیمارستان 32 تختخوابی هیرمند و زهک را مورد افتتاح قرار خواهند داد و وزیر راه و شهرسازی از جادههای روستایی بازدید به عمل می آورد.
بیمارستان 32 تختخوابی هیرمند دارای بخشهای بستری، اورژانس، مراقبتهای ویژه، نوزادان،زنان ،جراحی ،رادیولوژی و …است،این بیمارستان دارای تاسیسات مکانیکی و برقی شامل هواساز، موتور خانه، سیستم آتش نشانی، جمع آوری و تصفیه خانه فاضلاب، امحای زباله است .شهرستان مرزی هیرمند در ۳۵ کیلومتری شهرستان زابل واقع شده است و دارای جمعیت ۸۵۰۰۰ نفری است و بیمارستان ۳۲ تخت خوابی در ضلع جنوبی شهر دوست محمد احداث شده است و مدت ها از ساخت آن گذشته ولی هنوز فاقد جاده مناسب می باشد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۸۵۱۲


ارسال