پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ,24 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۶
معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان خبر داد؛
۲۱ کاروان از سیستان و بلوچستان به مرقد مطهر امام خمینی (ره) اعزام می شود
 
معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: 21 کاروان عاشقان خمینی کبیر (ره) به منظور شرکت در آیین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی از سیستان و بلوچستان به مرقد مطهر اعزام می شود.

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از خط اول ،سرهنگ عوضعلی فقیری  در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن گرامی داشت بیست و ششمین سالگرد ملکوتی ارتحال امام خمینی(ره) اظهار داشت: در سال گذشته ۱۲۰۰ نفر سهمیه اعزام داشته ایم که ۱۳۸۸ نفر به مرقد مطهر امام (ره) اعزام شدند و امسال نیز با ۱۲۰۰ نفر سهمیه تا به امروز ۱۴۴۶ نفر ثبت نام نمودند.

وی ادامه داد: از بین ۱۴۴۶ ثبت نام کننده ۳۶۶ نفر خواهر و ۱۰۸۰ نفر برادر می باشند که ۴۱۲ نفر از منطقه سیستان و زاهدان با قطار و بفیه با ۲۰ دستگاه اتوبوس اعزام خواهند شد.

سرهنگ فقیری با اشاره به اینکه در هر کاروان یک روحانی، مسئول فرهگنی و امدادگر حضور خواهد داشت افزود: نیمی از زایران بردران و خواهران اهل سنت هستند.

وی به اقداماتی که تاکنون برای اعزام زائرین صورت گرفته اشاره نمود و افزود: دستور العمل هایی با توجه به شرایط استان تنظیم شده از جمله کمیته راهنما زائرین و امدادگران و گمشدگان ،دستور العمل بیمه حوادث زائرین که اجرایی و پی گیری شده، دستور العمل فرهنگی و تبلیغی و تمهیدات ایمنی نیز در این زمینه اندیشیده شده است.

انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۸۵۶۶


ارسال