سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ,22 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۹
رييس زندان خاش:
زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان خاش در انتظار مشارکت خیرین هستند
 
رییس زندان خاش گفت: با توجه به نیاز زندانیان جرائم غیر عمد، کمک های کمی از طرف خیرین برای زندانیان ارسال می شود که انتظار می رود با مشارکت بیشتر خیرین در این مورد تعداد بیشتری از زندانیان جرائم غیر عمد به آغوش گرم خانواده ی خود باز گردند.

به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون ،مهدی سرگزی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما، اظهار کرد: نمی توان نسبت به خانواده های زندانیان نیازمند بی تفاوت بود، زیرا این افراد به واسطه حبس سرپرست خانواده از بنیه مالی چندانی برخوردار نیستند.

وی با بیان این که برای حمایت از خانواده های زندانیان در طول سال در بین آن ها سبد های کالا ی مختلفی توزیع می شود، ادامه داد : خانواده های زندانیان در صورت تمایل به کمیته امداد و اداره ی بهزیستی معرفی می شوند.
سرگزی پیگیری پرونده های قضایی مددجویان را در راستای اخذ رضایت شاکیان، تلاش برای مرخصی و آزادی مددجویان را از دیگر برنامه های حمایت از زندانیان برشمرد.
وی برگزاری دوره های آموزشی مهارت های زندگی، آموزش های روانشناسی، دوره های آموزش فنی و حرفه را از برنامه های در حال اجرا برای زندانیان در شهرستان خاش بیان کرد و افزود: در زندان خاش کلاس های نهضت سوادآموزی، آموزش نجاری، خیاطی، کلاس های قرائت و حفظ قرآن برگزار می شود، که خوشبختانه زندانیانی که در شهرستان خاش هستند از این کلاس ها استقبال بسیار خوبی می کنند و دراین ندامتگاه حافظان قرآن بسیاری داریم.
رییس زندان خاش در پایان اظهار داشت: با توجه به نیاز زندانیان جرائم غیر عمد، کمک های کمی از طرف خیرین برای زندانیان ارسال می شود که انتظار می رود با مشارکت بیشتر خیرین در این مورد تعداد بیشتری از زندانیان جرائم غیر عمد به آغوش گرم خانواده ی خود باز گردند.

انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۸۷۱۷
مرجع : تفتان ما


ارسال