يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۷
در انتخابات هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس؛
نماینده مردم سیستان به عنوان دبیر دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس انتخاب شد
 
نماینده مردم سیستان گفت: در جلسه روز یکشنبه ۱۷ خرداد کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس انتخابات هیئت رئیسه این کمیسیون را برگزار کرد و ترکیب هیئت رئیسه آن تغییر کرد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون،سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا از برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس طی روز گذشته خبر داد.
حسینی افزود: در جلسه روز یکشنبه ۱۷ خرداد کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس انتخابات هیئت رئیسه این کمیسیون را برگزار کرد و ترکیب هیئت رئیسه آن تغییر کرد.
نماینده مردم سیستان ادامه داد: بر این اساس، علاءالدین بروجردی در سمت ریاست کمیسیون باقی ماند و حسین سبحانی نیا و منصور حقیقت پور به عنوان نواب اول و دوم کمیسیون امنیت ملی مجلس انتخاب شدند.
وی گفت: نوذر شفیعی سخنگو ، محمد حسن آصفری و سید باقر حسینی به ترتیب به عنوان دبیر اول و دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس انتخاب شدند.
حسینی بیان داشت: همچنین انتخابات در هیات رئیسه کمیسیونهای برنامه و بودجه مجلس، قضایی و حقوقی مجلس ،اجتماعی، عمران ، کشاورزی و اقتصادی برگزار و در ترکیب اعضای آنها تغییراتی ایجاد شد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۸۸۳۱


ارسال