يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۱۵
تنها ستاره پرسپوليس در دربي
 
هافبك هجومي پرسپوليس که اولین دربی خود را تجربه می کرد با نمایش خلاقانه و شجاعانه خود بهترین و شاید تنها عنصر مفید تیم پرسپولیس در فاز حمله بود.
به گزارش عصر هامون، برای آن همه هوادار پرسپولیس که چند روزی بود به برد در دربی و کنار زدن رقیب دیرینه فکر می کردند دربی ۷۷ و نمایش فنی تیم شان باز هم مثل بیشتر دقایق بازی های قبلی صفر یا زیر صفر بود.


پرسپولیس در فاز حمله حرفی برای گفتن نداشت و تعداد پاس های متوالی بازیکنان این تیم در نیمه زمین حریف یا کارهای ترکیبی کل ۹۰ دقیقه شان به ۴ یا ۵ نمی رسید.


در چنین شرایطی تنها یک بازیکن خلاق می توانست بعضا و در برخی دقایق که تیم قرمز تنها با سه یا چهار نفر به تیم ۷ نفره متمرکز در زمین خودش حمله می کرد، خودی نشان دهد.


پیام صادقیان که اولین دربی خود را تجربه می کرد با نمایش خلاقانه و شجاعانه خود بهترین و شاید تنها عنصر مفید تیم پرسپولیس در فاز حمله بود اما طبیعی است که با داشتن یک صادقیان و یک تیم ترسو نمی شود دربی را برد.


واقعا اگر پرسپولیس در این بازی صادقیان را نداشت چه باید می کرد؟ فکر کردن به آن هم سخت و دردناک است پس بیائید به همان سه چهار حرکت پا به توپ او، یکی دو پاس عمقی و شوتی که رحمتی ر ا بالاخره به واکنش وا داشت فکر کنیم.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۸۹۱
مرجع : جام نیوز


ارسال