سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ,10 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۸
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاش ؛
یک هزار و ۸۰۰ داوطلب کنکور شهرستان خاش در ماراتن علمی ۹۴ با هم به رقابت پرداختند
 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاش از شرکت یک هزار و ۸۰۰ داوطلب کنکور شهرستان خاش در ماراتن علمی ۹۴ خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون، قاسم کوچکزایی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار کرد: حضور ۱۸۰۰ داوطلب کنکور در این ماراتن علمی نشان از اهمیت علم و دانش‌اندوزی داشته که امروز شاهد حضور یکی از گروه های علمی در این ماراتن نفس گیر ولی سرنوشت‌ساز برای دانش‌آموزان هستیم.

وی افزود: این آزمونها در رشته های علوم تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان انگلیسی در سه سالن دانشگاه آزاد، سالن هنرستان علی ابن ابی طالب(ع) و سالن دبیرستان سید جاد دشتی در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه آزمون سراسری در روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار در حال برگزاری است، خاطرنشان کرد: تدابیر لازم برای تغذیه و آب آشامیدنی داوطلبین در طول برگزاری کنکور اندیشیده شده است.

کوچکزایی بیان کرد: کنکور زمینه تحولات علمی و دانشگاهی را در کشور و به تبع آن شهرستان‌های و استان‌های مختلف به همراه دارد.

وی ضمن تقدیر از مسئولان برگزاری کنکور در شهرستان خاش، اذعان کرد: تلاش مسئولان و مردم در جهت اجرا و برگزاری آزمون کنکور سراسری در این شهرستان برای مردم و دانش آموزان هدیه‌ای ارزشمند بوده که باید از همه عوامل و کسانی که در این رویداد علمی سهمی داشته‌اند تقدیر کرد.

مدیر آموزش و پرورش خاش ضمن آرزوی موفقیت برای دانش‌آموزان، اظهار کرد: امیدواریم دانش‌آموزان با کسب رتبه‌های خوب بتوانند در ساخت و آبادانی شهرستان خاش مؤثر باشند.

 انتهای پیام/4382

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۸۹۷۳
مرجع : تفتان ما


ارسال