سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ ,25 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۶
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان :
برگزاری همایش همدلی و همزبانی و یادواره شهدای طایفه هراتی سیستان
 
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان گفت:این همایش ها جهت آشنایی بیشتر به سیره و راه و روش شهدا هر 45 روز برگزار می شود.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا: همایش همدلی و همزبانی و یادواره شهدای طایفه هراتی صبح فردا برگزار می شود.
محمد ناظری فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان گفت:شهدا با ایثار و گذشت از خود درس زندگی و وفاداری را به ما آموختند و این وظیفه ما است که هم اکنون با یاد و خاطره انها با رشادتها و جانفشانی آن عزیزان خدا مانوس شویم.
ناظری افزود:برای ایجاد همدلی و همزمانی بیش از قبل بر اساس فرمایش رهبر بزرگوار مان و شعار سال ،قرار گاه شهید هراتی سیستان هر 45 روز با نکو داشت شان و مقام شهدا و وحدت بیشتر همایش شهدا را برگزار می کند.
وی اظهار کرد:طایفه هراتی تعداد 44 شهید تقدیم اسلام و انقلاب ایران اسلامی کرده است که شهید حسن هراتی یکی از بزرگان و افتخارات سیستان از فرزندان برومند این طایفه است .
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان افزود:این همایش صبح فردا 25 خردادماه سالجاری در سالن ارشاد اسلامی زابل با حضور مسئولین و تمامی عاشفان و ارادتمندان شهدا برگزار می شود.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۹۰۷۴


ارسال