پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ,23 January 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۲
در هفتاد و چهارمین نشست شورای اجتماعی کشور مطرح شد:
پیش بینی 20 هزار پایگاه تابستانی برای دانش آموزان
 
مدیر کل فرهنگی هنری اردوهای فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش از پیش بینی 20 هزار پایگاه تابستانی برای دانش آموزان خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون، مهدی علی اکبر زاده، مدیر کل فرهنگی هنری اردوهای فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش در خصوص برنامه‌های تابستانی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: به تمامی فضاهای آموزشی و پرورشی توصیه شده که فضاهای خود را در ایام تابستان در اختیار دانش آموزان قرار دهند.

وی در ادامه افزود: پیش بینی می‌شود در طول تابستان، بیش از 4 میلیون نفر از دانش آموزان از بیست هزار پایگاه تابستانی استفاده کنند.

علی اکبر زاده عنوان کرد: پایگاه‌های تابستانی، شامل کانون‌های فرهنگی، تربیتی، اردوگاه‌ها  بوده که در این خصوص اردوگاه‌ها موظف‌‌اند طرح "مزرعه تابستانی من" را با جدیت اجرا کنند.

وی در خصوص پرداخت شهریه کلاس‌های ‌آموزشی برای دانش آموزان، گفت: در هر منطقه یک شورای برنامه ریزی داریم که خود شورا در صورت صلاحدید، تصمیم به دریافت شهریه کلاس‌های آموزشی می‌کند و در این خصوص برنامه‌ای یکنواخت برای پرداخت شهریه مشخص نشده است.

علی اکبر زاده در پایان تصریح کرد: باید تلاش شود تا به دانش آموزان مهارت را بیاموزیم که در نهایت منجر به یادگیری مهارت خود به خودی دانش آموزان شده و باعث کسب تجربه نشاط می‌شود.
انتهای پیام/8399

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۹۲۵۷
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان


ارسال