دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ,18 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۳
بارالها! فرصت ده رمضان امسال شب قدر را قدر بدانم
 
پس از یک سال رسیدیم به روزهایی که شاید بوی ریا ازش نمی آید
به گزارش سرویس وبگردی عصر هامون، به نقل از همه با هم؛
ماه، ماه بهار قرآن است، ماه شب های قدر است،ماه قشنگ خدا،ماه بخشش و غفران، ماهی که در روزها و شبهایش خدا از همیشه نزدیکتراست.

باز هم پس از یک سال رسیدیم به روزهایی که شاید بوی ریا ازش نمی آید. فقط فقط بوی خدا می آید، صدای ربنا، الغوث الغوث خلصنا من النار یا رب، صدای موذن، قرآن،بوی افطار، بوی سحری، بوی نیایش، عبادت، اشک، توبه، اطاعت و بوی بندگی می آید.

ماهی که در آن شیطان زنجیر می شود. فقط و فقط بوی خدا می آید. یکی شدن همه و همه برای یکی شدن، دعوت به سفره و مهمانی خدا، مهمانی ای که با مهمانی های دیگر خیلی فرق می کند. گرسنگی زیبا می شود و تشنگی پاداش فراوان دارد.

خدایا ممنونم! که یک بار دیگر اجازه نشستن بر سرسفره خویش و دعوت به این مهمانی را به من عطا فرمودی. نشستن برسر این سفره لیاقت می خواهد.

یارب! خودت دعوت کننده ای و میزبانی؛ میهمانی ناخوانده ام، با دست هایی خالی که دار و ندارش توئی و بس به این مهمانی آمده ام، پذیرایش باش.

بارالها! فرصت ده رمضان امسال شب قدر را قدر بدانم و درک کنم، توفیق ده وقت سحر لحظه دلدادگیم باشد و از لحظه سحر تا افطار تنها ذکرم برای تو باشد، کمکم کن ماه رمضان امسال برای من هم ماه رمضان باشد و 11 ماه باقی مانده رمضانی بمانم.

خدایا در این ماه پر برکت فرج آقا امام زمان (عج) را نزدیک بفرما، همچنین سلامتی رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای را در این ماه بیش از هرحاجتی برای خود از تو خواستاریم.
انتهای پیام/0720
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۹۴۹۷
مرجع : www.baham91.ir


ارسال