جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
1
Share/Save/Bookmark
۱
فرمانده انتظامی شهرستان سراوان استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 2 سارق مسلح و کشف هفت فقره سرقت مسلحانه در این شهرستان خبر داد.
به گزارش سرویس انتظامی عصر هامون به نقل از میزان، سرهنگ محسن داودی، در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: به دنبال وقوع چند فقره سرقت مسلحانه موتور سیکلت در منطقه «آسپیچ» چندی پیش، پس از وقوع یک فقره سرقت نافرجام مغازه ای در این منطقه، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان سراوان افزود: ماموران انتظامی پس از شناسایی مشخصات سارقان با اشرافیت اطلاعاتی آنان را در حالی که با یک دستگاه موتوسیکلت در حال تردد بودند، شناسایی و دستگیر کردند.
سرهنگ داودی با اشاره به اینکه ماموران در بازرسی بدنی از متهمان یک قبضه سلاح جنگی و مهمات مربوطه را کشف کردند، بیان کرد: متهمان درتحقیقات تخصی پلیس به هفت فقره سرقت مسلحانه اعتراف کردند .
فرمانده انتظامی شهرستان سراوان استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تحقیقات بیشتر پلیس برای کشف موارد دیگر سرقت های احتمالی از این متهمان ادامه دارد، خاطر نشان کرد: پلیس با مجرمان، هنجارشکنان و مختل کنندگان آسایش و آرامش مردم برخورد قاطع و قانونی خواهد داشت.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۹۵۸۹


ارسال