پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ ,24 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۶
قالیباف در گفت‌وگوی اختصاصی با باشگاه خبرنگاران اعلام کرد:
ورود 20 دستگاه اتوبوس دو کابین به خط راه‌آهن – تجریش/ افتتاح پردیس خاوران در هفته دفاع مقدس
 
شهردار تهران گفت: 20 دستگاه اتوبوس دو کابین در چند روز آینده وارد ناوگان حمل و نقل خط راه‌آهن – تجریش خواهد شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون، محمدباقر قالیباف شهردار تهران با اشاره به جمع‌آوری اتوبوس های خصوصی و ورود اتوبوس های دولتی به خط راه‌آهن – تجریش اظهار کرد: با توجه به تعداد کم اتوبوس های خط راه‌آهن – تجریش و جمع‌آوری اتوبوس‌های خصوصی در چند روز آینده 20 دستگاه اتوبوس دو کابین وارد این خط می شوند.
 
وی افزود: براساس پیش‌بینی های انجام شده در آینده اتوبوس‌های دو کابین و جدید بخش خصوصی نیز وارد خط راه‌آهن – تجریش می‌شود.
 
قالیباف تاکید کرد: در گذشته اتوبوس‌های قدیمی با کیفیت بسیار پایین در این خط وجود داشت، با جمع آوری این اتوبوس ها علاوه بر ارتقای سرویس‌دهی به مسافران با کاهش ترافیک در این مسیر مواجه شدیم که مشکلات خاص خود را در این امر داشت.
 
شهردار تهران  گفت: مهمترین هدف طرح جمع آوری اتوبوس‌های فرسوده و قدیمی خط راه‌آهن – تجریش جمع‌آوری اتوبوس های تک کابین و جایگزین اتوبوس‌های دو کابین به جای آن بود.
 
* افتتاح پردیس خاوران در هفته دفاع مقدس
 
قالیباف در ادامه تصریح کرد: پردیس خاوران همزمان با هفته دفاع مقدس افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.
 
وی افزود: این مجموعه یکی از بزرگترین مجموعه‌های حرفه‌ای شهر تهران در حوزه تئاتر است.
 
شهردار تهران تصریح کرد: افتتاح و بهره‌برداری این طرح به دلیل تکمیل نشدن تجهیزات فنی از جمله تجهیزات صوتی و نمایشی با اندکی تاخیر مواجه است.
 
قالیباف در پایان گفت: پردیس خاوران دارای سالن‌ها و امکانات بسیار خوبی است و متاسفانه این طرح پس از 2 سال هنوز برای سرویس دهی به هنرمندان آماده نشده و در صورت تکمیل این طرح همزمان با هفته دفاع مقدس افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.
انتهای پیام/8399
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۹۶۴۳
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان


ارسال