جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ ,30 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۷
از شایعه تا واقعیت؛
دلیل معطلی چندساعته شهروندان ایرانشهر در صف های بنزین چه بود
 
شهروندان ایرانشهری بعد از افطار برای سوختگیری به جایگاههای شهر مراجعه کرده که با نبود سوخت در جایگاه ها مواجه می شوند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از پهره، دو جایگاه سوخت سطح شهر ایرانشهر به علت نبود سوخت در انبار جایگاه با تجمع اعتراض آمیز شهروندان و صف های طولانی مواجه شد.

این اتفاق درحالی روی داد که شایعاتی مبنی بر تأمین نشدن سوخت در چند روز آینده فضا را مسموم و رانندگان را مضطرب کرد.

خبرنگار پهر برای دست یابی به صحت این ماجرا با فرماندار و رئیس شرکت نفت ایرانشهر تماس گرفت که با عدم پاسخگویی از سوی این مسئولین مواجه شد.

روابط عمومی فرمانداری ایرانشهر در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: شب گذشته با تأخیر در تأمین سوخت مخازن دو جایگاه؛ منجر به طولانی شدن صف های بنزین شد که همان موقع با سرکشی رئیس شرکت نفت ایرانشهر و مشاهده شلوغی و صف های طولانی به مسئولین جایگاه تذکرات لازم جهت سوختگیری به موقع را یادآور شد.

این مسئول با اعلام اینکه همه جایگاه‌ها فعال هستند و مشکلی در کمبود فرآورده نداریم؛افزود: سوخت مخازن جایگاه های ایرانشهر از چابهار تأمین می شود و این بار با تأخیر در سوخت گیری نفت کش ها این امر با کندی همراه شد.

وی تصریح کرد: شهر ایرانشهر دو جایگاه در سطح شهر و دو جایگاه در ورودی شهر دارد که معمولأ رانندگان برای طی نکردن مسافت نه چندان دور ترجیح می دهند از جایگاه های سطح شهر استفاده کنند که یکی از دلایل خالی شدن زودهنگام مخازن جایگاه ها همین امر است.

 انتهای پیام/4382

 

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۹۶۴۵
مرجع : سایت پهره


ارسال