جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ,6 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
عوامل تجاوز گروهی دختر نوجوان در پالتیمور آمریکا شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون، سه مرد متجاوز در اقدامی وحشیانه "آرنش باورز" 16 ساله را پس از تعرض جنسی گروهی، به قتل رساندند.

بنابر این گزارش، "آدونی دکسیون"  ساله 23، "جان چیلد" 20 ساله و "راشان ریور" 14 ساله پس از انجام چهره نگاری به دست پلیس شناسایی و به اتهام قتل عمد و تجاوز گروهی دستگیر شدند.

 
دستگیری عوامل تجاوز گروهی در مریلند + عکس

در روز حادثه پس از ورود غیر قانونی این سه مرد به منزل مسکونی "آرنش" وی را در حالی که تلاش می‌کرد از خانه‌ متواری شود، ابتدا مورد ضرب و شتم قرار گرفت و سپس او را تسلیم خواسته‌های بی شرمانه‌شان کردند.

آنان پس از خفه کردن قربانی‌شان، صورت وی را برای شناسایی نشدن سوزاندند و جسدش را در نزدیکی منزل مسکونی مادر بزرگش در حالی رها کردند که از ارتباط خانوادگی آنان بی اطلاع بودند و قبل از متواری شدن، خانه "آرنش" را سوزاندند.

پس از حضور مامورین آتش نشانی برای مهار شعله‌های آتش، مادربزرگ "آرشن" که در همسایگی وی زندگی می‌کرد، ادعا کرد که نوه 16 ساله‌اش در خانه تنها بوده است.

تلاش مامورین آتش‌نشانی و پلیس برای یافتن جسد در منزل مسکونی‌اش بی نتیجه ماند.

در نهایت پلیس موفق به یافتن جسد قربانی 16 ساله شد که قاتلین متجاوز، جسد "آرشن" را با صورت سوخته در کنار یک انبار متروکه در  منزل مسکونی مادر بزرگش رها کرده بودند.

دستگیری عوامل تجاوز گروهی در مریلند + عکس

مادر بزرگ "آرشن" پس از دیدن جسد، توانست هویت نوه‌اش را با دیدن خالکوبی‌هایی که وی بر روی بدنش طراحی کرده بود، شناسایی کند.

پلیس هرسه عامل این تجاوز گروهی را پس از بازبینی فیلم یکی از دوربین‌های ترافیکی که درست در مقابل درب ورودی منزل مسکونی "آرشن" قرار داشت، شناسایی و دستگیر کرد.

در جلسه دادگاهی که روز گذشته در بالتیمور مریلند برگزار شد، بنابر اظهارات دو همدست دیگر "آدونی دیکسون" به عنوان متهم اصلی معرفی شد که این ادعا از جانب دیکسون رد شد و گفت همه ما در انجام این کار شریک بودیم.

هر سه متهم این پرونده به اتهام قتل عمد، تعرض جنسی و سرقت به دلیل ورود غیر قانونی محاکمه خواهد شد.
انتهای پیام/8399

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۰۱۸۳
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان


ارسال