جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ ,19 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۷
مشت های گره کرده برای اعلام انزجار از استکبار جهانی؛
اعلام آمادگی شیعه و سنی برای حمایت از فلسطین مظلوم در روز قدس
 
راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم سیستان و بلوچستان در شهرهای این استان برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار سیاسی عصر هامون، روز قدس یادگار ارزشمند امام خمینی (ره) برای حمایت از مردم و مسلمانان فلسطین و اعلام انزجار و برائت از رژیم اشغالگر صهیونیستی است که مردم با حضور خود در راهپیمایی روز قدس، حمایت خود را از مظلومان و مستضعفان اعلام می‌دارند.
در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم بار دیگر وارد صحنه می‌شوند و در این روز فریاد ملت‌های مسلمان علیه دشمنان به‌ویژه اسرائیل غاصب سر داده می‌شود.
ملت ایران با فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا بار دیگر به جهانیان نشان می‌دهند که اسرائیل باید از صحنه روزگار محو و نابود شود.
مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان نیز همگام و هم‌صدا با همه مردم ایران و همه مسلمانان جهان خروش خود را نشان می‌دهند و با راهپیمایی و حضور خود ثابت می‌کنند که مسلمانان با اتحاد و هم‌دلی برای آزادی مظلومان تلاش می‌کنند و از حق مظلوم در برابر ظالم از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

خالق دامنی از میوه فروشان چابهاری ضمن اعلام آمادگی برای شرکت در راه پیمایی یوم الله قدس گفت: نماز وروزه ای ای که در آن به یاد مظلومین عالم بالاخص مسلمان نباشیم فایده ای ندارد.

1

وی افزود: اندیشه پیامبر رحمه للعالمین جهانی بوده پس چگونه مانسبت به سرنوشت برادر مسلمان خود در گوشه کنار دنیا بی تفاوت باشیم.


طلبه حوزه علمیه ضمن حمایت از ملت ستمدیده فلسطین اذعان کرد: خدای عزوجل در قران در سوره انفال آورده است ان استنصرکم فی الدین فعلیکم انصر در این به صراحت اورده شده است هرجا مظلومی یاری خواست بر همه مردم واجب است به کمک او بشتابند.

2

عبدالصمد کوسه افزود: وجود رژیم منحوس صهیونیستی همانند خاری در گلوی مردم ستمدیده فلسطین است که نیم قرن موجبات آزاد واذیت آنان را فراهم کرده است،برماست که با شرکت در راهپیمایی روز قدس هرچند به عنوان تنها کاری که می توانیم بکنیم فریاد مرگ بر اسرائیل را در حمایت از انان سر بدهیم.


محمد آسوده فروشنده مواد غذای با اشاره به تعطیلی مغازه خود در روز قدس خاطر نشان کرد: در این روز بنده مغازه خود را صبح تعطیل می کنم ودر راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم فلسطین شرکت میکنم.

5

وی با اشاره به حضور بسیار خوب مردم چابهار در مناسبتهای ملی ومذهبی گفت: مردم فهیم چابهار با درک موقعیت خاص و منطقه ای کشور همیشه در کنار نظام و با نظام برای حفظ دست آوردها نظام تلاش کرده اند.


عبدالغنی افراشته نیز از دیگر شهروندان چابهار حضور خودرا در راهپیمایی روز قدس به عنوان تکلیف شرعی عنوان و بیان کرد: هر فرد مسلمان باید نسبت به تحولات منطقه ای بخصوص کشورهای اسلامی حساس باشند ودر این زمینه باید بسیار هوشیارانه عمل کنند چرا که در این برهه حساس که صهیونسیتها با به وجود اوردن داعش مسلمانان را به برادر کشی وادار کرده اند ضمن جدا کردن راه خود از انان سرنوشت ملت فلسطین را به خاطره ها نسپاریم.

6

مجید صالح نیا دانش آموز چابهاری با اعلام برائت از اقدامات جنایتکارانه صهیونیستها درقبال کشورهای اسلامی بخصوص فلسطین گفت: وقتی از تلویزیون جنایات رژیم منحوس اسرائیل بر علیه ملت تنهای فلسطین پخش می شود به شدت افسرده وناراحت میشوم واز اینکه کاری از دستم برنیم
آید عصبانی می شوم.

محصل چابهاری حضور خود در راهپیمایی روز قدس را کمترین کار ممکن بیان کرد وافزود: روز قدس فرصت بسیار مناسبی است که در آن ضمن اعلام برائت از رژیم غاصب اسرائیل همبستگی خود را با مردم فلسطین ابراز کنیم.
انتهای پیام/9031

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۰۶۶۰


ارسال