شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ,30 May 2020
4
Share/Save/Bookmark
۴
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۰۱
موج سواری مغرضانه بر هلاکت یک شرور با تکذیب فرماندار پایان یافت؛:
سناریویی برای تطهیر یک تروریست/ردپای فرزند مسئول ستاد میرحسین موسوی در شرارت های شرق کشور
 
بعد از هلاکت پنج نفر از اشرار مسلح در منطقه ایراشهر توسط قرارگاه قدس سپاه بود که عده ای در سناریوی هدفدار محسن برنایون یکی از 5 نفر هلاک شده را رابط فرماندار معرفی کردند، خبری که فرماندار ایرانشهر بشدت آن را تکذیب کرد.
به گزارش خبرنگار سیاسی عصرهامون، دوشنبه شانزدهم تیرماه بود که پایگاه خبری تحلیلی پهره  از هلاک 5 شرور و سارق مسلح در ارتفاعات سورجهان منطقه نوک آباد زردکوه  در عملیاتی توسط قرارگاه قدس سپاه پاسداران  خبر داد.
بر اساس این خبر رزمندگان سپاه پاسداران در یک عملیات ضربتی که ساعت 3 بامداد در ارتفاعات سورجهان منطقه نوک آباد زردکوه به وقوع پیوست پنج نفر از اشرار مسلح به نام های حامد، نظر، هوشنگ زردکوهی، خالد سیاخوانی و محسن برنایون به هلاکت رساندند.
گفتنی است، اعضای این باند مسلح مدتها در منطقه اقدام به راهبندان، زورگیری، درگیری با ماموران نظامی و انتظامی، حمل مواد مخدر و قتل و رعب و وحشت بین مردم می کردند.
ضرب شست نیروهای قرارگاه قدس نیروی زمینی شوکی بزرگ را به جبهه حامیان گروهک های تروریستی وارد کرد، تا جایی که ناراحتی عوامل تروریستی به حدی رسید که لیدرهای اصلی تروریست ها در تاکتیکی مغرضانه به تطهیر چهره یکی از اشرار هلاک شده در این حادثه پرداخته و در پروژه ای هدفدار تخریب عملیات سپاه در هلاکت این شرور مسلح را کلید زدند.
رسانه وابسته به گروهک تروریستی جیش الظلم آغازگر سناریو برجسته سازی و تطهیر "محسن برنایون" از اشرار هلاک شده در عملیات مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در دست گرفت و در کنار هم پالگی هایشان در فضای مجازی و اپیلیکشن های موبایل پروژه تطهیر این تروریست را در دستور کار قرار دادند.

اما محسن برنایون کیست؟
سیری در زندگی این تروریست نشان می دهد وی دارای مدرک تحصیلی مهندسی کشاورزی و از خانواده ای متمول بود.
گفته میشود پدر محسن برنایون از لیدرهای جریان اصلاحات ایرانشهر و مسئول ستاد انتخابات میرحسین موسوی و از معتمدین برجسته این شهر است، همین مناصب پدر وی کافی است تا عده ای در فضای مجازی با چسباندن عناوین دهان پرکن مختلف  سعی در موجه نشان دادن چهره وی کنند.
همچنین برخی منابع آگاه می گویند که محسن برنایون شب قبل از حادثه همراه با اشرار در مخفیگاه آنها و محل عملیات خواب بوده است و از طرفی حمایت مالی و امکاناتی گروه را به عهده داشته و در فروردین امسال با پرداخت مبلغی به این باند، باعث قتل یک زن و دوفرزندش شده است.
بر همین اساس گفته می شود وی که از این گروه برای حذف مخالفان خود استفاده می کرده است، از طریق دستگاه قضا و پلیس آگاهی تحت تعقیب بوده است.
در همین رابطه رسانه های معاند مدعی شدند، برنایون به عنوان نماینده فرماندار ایرانشهر جهت پادرمیانی و صلح و آشتی بین اشرار منطقه نوک آباد رفته بوده است که به اشتباه مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود.
جدای از تحلیل های ژورنالیستی یک سئوال اساسی در ذهن مخاطبان نقش می بندد، که با توجه به زمان حمله غافلگیرانه نیروهای قرارگاه قدس به مخفیگاه اشرار در ساعت 3 بامداد این شخص در آن ساعت شبانه روز در مخفیگاه تروریست ها به دنبال چه چیزی بوده است؟
اما این پایان ماجرا نبود، برخی رسانه های ضد انقلاب امروز از حضور گسترده مقامات و مسئولین شهرستان ایرانشهر در تشییع جنازه محسن برنایون خبر داده بودند، این رسانه ها مدعی شدند در این مراسم، محمد سعید اربابی نماینده ایرانشهر، نبی بخش داودی فرماندار ایرانشهر و دیگر مسئولین ادارات این شهرستان و فرماندار سراوان حضور داشته اند. ادعایی که اگر صحت داشته باشد باید دید با چه توجیهی در مراسم تشییع یک شرور با سابقه ای معلوم شرکت کرده اند!.
اما گاهی اوقات یک شایعه آنچنان قدرت می‌یابد و در اذهان مردم رسوخ می‌کند که همه گیر می شود و نمی شود به راحتی از افکار مردم خارج شود به همین دلیل می طلبد مسئولین با اظهار نظر قاطع فضا را آرام کنند.

ادعایی که تکذیب شد!
پایگاه خبری عصرهامون نیز برای تنویر افکار عمومی در تماس با نبی بخش داودی فرماندار ایرانشهر در خصوص شایعه ارتباط محسن برنایون یکی از 5 اشرار هلاک شده با وی بیان داشت: بنده هیچگونه ارتباطی با شخص مذکور نداشته ام و شایعات منتشر شده در سایت های معاند و شبکه های اجتماعی را تکذیب می کنم.
وی در پاسخ به شرکت در مراسم تشییع جنازه این شرور مسلح نیز بیان داشت: بنده و تمامی اسامی که در برخی سایت ها مبنی بر شرکت در تشییع جنازه برنایون منتشر شده را تکذیب می کنم و از تلاش پاسداران قرارگاه قدس جنوب شرق کشور به دلیل نابودی این گروهک تروریستی بسیار تشکر می کنم.
انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۰۶۸۶


ارسال
الیاس
۱۳۹۴/۰۴/۱۹ ۱۰:۱۱
اینا جیره خوار دشمن بودن تو فتنه 88 ثابت کردن، اینم سندی دیگه از ارتباط فتنه گران با خارج از مرزها
 
Romania
۱۳۹۴/۰۴/۲۰ ۰۱:۳۴
لعنت بر فتنه گران