جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
5
Share/Save/Bookmark
۰
روز قدس امسال در سراسر کشور و همچنین شهرستان رزن با همه روزهای قدس دیگری تفاوت داشت.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون، به نقل از نافع، امت شهید پرور و جوانان خداجوی رزنی در بزنگاه حساس تاریخ برای حمایت از کیان نظام و ولی فقیه زمان دغدغه‌مند وارد صحنه شده و در کنار شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، از ظلم رواشده به نظام اسلامی و میراث خمینی کبیر نیز اعلام انزجار کردند.

آنچه اتفاق افتاد جوشش و خروش دل‌های پاک امت حزب الله بود که علیه وقاحت فتنه‌گران اتفاق افتاد و با شعار و نصب بنر علیه سران فتنه بروز کرد.


اما نکته عجیب اینجاست بنرهای تصاویر نصب شده علیه سران فتنه در میادین و مراکز اصلی شهرستان و شهر رزن متاسفانه با دستور مسئولان شهرستان جمع‌آوری شد!
اقدام مردمی نصب بنرهای علیه فتنه و سران آن در حمایت از نظام و برای تبیین فتنه فتنه‌گران و یادآوری جنایت آنها در روز قدس ظاهرا به مذاق فرماندار و دیگر مسئولان شهر خوش نیامده و با بهانه این که امسال سال همدلی و همزبانی است و نباید اختلاف افکنی کرد به شهرداری دستور جمع‌آوری آنها را صادر کرد.


عجبا چطور می‌شود عمل به دستور رهبر معظم انقلاب در تبیین و تذکر خیانت فتنه‌گران به مردم به منظور جلوگیری از تکرار آن را برخلاف همدلی و شعار سال نامید؟


رهبر معظم انقلاب امسال را سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نامیدند نه همدلی با فتنه‌گران، مگر آن که عده‌ای با فتنه‌گران قرابتی داشته باشند که از ایجاد اختلاف بین مردم و فتنه افروزان که نظام اسلامی را در سخت‌ترین شرایط قرار دادند، نگران شوند!


چگونه قرار است با کسانی که میلیاردها دلار به اقتصاد کشور ضربه زدند، خون جوانان ایرانی را به بهانه دروغین تقلب پایمال کردند، شرافت و عزت نظام مقتدر جمهوری اسلامی را به چالش کشیدند و آشکارا مورد حمایت سران جنایتکار اسرائیل و آمریکا قرار گرفتند همدلی کرد؟ چگونه با وطن فروشانی که از شاهزاده‌ها و پادشاهان سعودی میلیاردها دلار گرفتند همدلی کرد؟ آیا قرار است با شمر و یزید هم همدلی کرد؟


فرماندار، بخشدار، شهردار و شورای شهر رزن پاسخ دهند می‌شود به بهانه همدلی بر سر سفره فتنه‌گران و براندازان نظام جمهوری اسلامی نشست که نصب تصاویر آنها و شعار مرگ بر فتنه‌گر بر می‌آشوبند؟


همه مسئولان کشور و استان و شهرستان رزن باید بدانند این مردم گوش به فرمان رهبرشان که فرمود فتنه و قتنه‌گران خط قرمز نظام هستند، حمایت از فتنه را به هر بهانه‌ای فتنه‌گری و دنباله‌روی از فتنه‌گر می‌دانند.

 

همدلی همزبانی با فتنه‌گران یا با نظام!+تصاویر

همدلی همزبانی با فتنه‌گران یا با نظام!+تصاویر
همدلی همزبانی با فتنه‌گران یا با نظام!+تصاویر
 
 
معاون استاندار: بنرهای فتنه گران بر خلاف قوانین شورای هماهنگی نصب شده بود!
معاون سیاسی، امنیتی استاندار همدان با بیان این مطلب درباره اقدام فرمانداری رزن در جمع آوری بنرهای سطح شهر رزن گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در هر شهر بنرها، پلاکاردها، شعارهای ایام راهپیمایی ها و همه موارد تبلیغاتی ایام خاص را برعهده دارد.
محمد ابراهیم الهی تبار افزود: بنابر احتمال فراوان بنرهایی که فرمانداری به جمع کردن آنها مبادرت ورزیده مخالف نظر و خواسته شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوده است و فرمانداری برای برقراری نظم راهپیمایی آنها را جمع آوری کرده است.
وی تاکید کرد: مسئولین استان ها و شهرستان ها در ایام خاص مانند راهپیمایی ها نظارت ویژه ایی به بنرهای نصب شده در سطح شهر دارند و احتمالاً بنرهای جمع شده در شهر رزن نیز از این موارد بوده است.
لازم به ذکر است؛ فرمانداری رزن در راهپیمایی روز قدس امروز، در اقدامی بنرهایی را که با موضوع سرکوب کردن فتنه گران فتنه 88بود را جمع آوری کرده است
 
انتهای پیام/8399
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۰۹۱۰


ارسال