سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ,20 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۸
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
توقف۴ دستگاه نفت‌کش حامل سوخت قاچاق در زاهدان
 
سید مرتضی مدنی فدکی گفت: قاچاقچیانی که نفت سفید را به بنزین تبدیل می‌کردند به پرداخت 6 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ، سید مرتضی مدنی فدکی در گفت و گو با دادمردان، اظهار داشت: بر اساس اقدامات به عمل آمده توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) از چهار دستگاه نفت‌کش محموله مذکور که با سوء استفاده و جعل اسناد دولتی حمل می‌شد، کشف و پرونده متشکله جهت رسیدگی به اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان افزود: این افراد نفت سفید را از مبادی ذی‌ربط در استان کرمانشاه به منظور صادرات به کشور پاکستان از طریق مرز ریلی میرجاوه خریداری که با جایگزینی بنزین با محموله مورد نظر اقدام به خروج و قاچاق آن به وسیله ۴ دستگاه  نفت‌کش به سمت مرز سراوان کردند که در مبادی خروجی شهرستان زاهدان شناسایی و کشف شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان افزود: پس از ورود پرونده به اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان و ارجاع آن به شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز اداره‌کل با تحقیقات انجام شده و استعلامات صورت گرفته و اظهارات متهمان، شعبه تخلف قاچاق سوخت را محرز تشخیص و قاچاقچیان را علاوه بر ضبط سوخت‌های مکشوفه به میزان ۶ میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت و توقیف خودروهای‌های حامل سوخت محکوم کرد.
انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۱۰۱۹
مرجع : دادمردان


ارسال