شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ,4 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
دو پسر خلافکار که اقدام به سرقت در شرق تهران می‌کردند،پس از چند ساعت فرار در نهایت با تیراندازی پلیس زمینگیر شدند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون، ساعت 03:45 بامداد 12 تیرماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر اینکه که راکب و ترک نشین یک دستگاه موتور سیکلت هوندا قرمز رنگ در حال سرقت لوازم یک دستگاه خودرو پراید پارک در خیابان پاسدار گمنام هستند، ماموران به محل اعزام شدند.

ماموران با حضور به موقع در محل مشاهده می کنند راکب و ترک نشین مشکوک دقیقا با همان مشخصات اعلامی از سوی مرکز پیام مطابقت دارند و به آنان فرمان ایست داده ولی توجهی نکرده و متواری شدند و واحد گشت با صدای رسا اقدام به دادن فرمان ایست کرده که مجددا توجهی نکرده و پیوسته به فرار ادامه داند.

در ادامه متهمان در خیابانهای پرستار و ائمه اطهار به صورت جهت مخالف اتوبان امام علی متواری شده اما در نهایت به علت بالا بودن سرعت در موقعیت اتوبان امام علی موتور به زمین برخورد که ترک نشین دستگیر اما راکب در همین حین از فرصت استفاده و با موتورسیکلت مجدداً به فرار خود ادامه می دهد.

ماموران همچنان سارق را تعقیب نموده و با توجه به دادن فرمان ایست متوالی و بی توجهی سارق، با توجه به قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک  3تیرجنگی به صورت هوایی و 1تیر جنگی به سمت موتور نموده که یک عدد تیر به پشت زانوی پای چپ متهم اصابت نموده و متهم دیگر قادر به فرار نبوده و توسط عوامل پلیس دستگیر شد.

سرهنگ رسول قنبری رییس کلانتری 121سلیمانیه درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: متهم پی از دستگیری به مقر منتقل شد که به خاطر خونریزی و مصدومیت از ناحیه پا توسط اورژانس با مامور تحت الحفظ به بیمارستان بعثت منتقل گردید.

انتهای پیام/8399
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۱۱۶۴
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان


ارسال