دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ,26 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۵
عضو هیئت علمی دانشگاه هرمزگان :
استکبار ستیزی ملت ایران ادامه دارد /نهایت آزادی بی حد و مرز جوانان پوچ گرایی است
 
عضو هیئت علمی دانشگاه هرمزگان با اشاره به اینکه آمریکا هیچ گاه قابل اعتماد نبوده و نیست افزود: استکبار ستیزی ملت ایران تا از ریشه در اوردن تفکرات پوچ غربی ادامه دار خواهد بود.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون، دکتر حسین زمانی، عضو هیات علمی دانشگاه هرمزگان با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با دانشجویان و اینکه فرمودند «هنوز استکبارستیزی همچنان پا برجاست»، گفت: چند اصل کمی در ارتباط کشورهای غربی و در راس آنها آمریکا شیطان بزرگ و اسرائیل شیطان کوچک با ملتهای آزاده دنیا علی الخصوص ملت ایران وجود دارد که در صورتی که ما به این اصول واقف باشیم وآنها را نپذیریم بسیاری از دیدگاه های ما راجع به غرب تغییر می کند ویا توجیه پذیرخواهد شد .

 

وی افزود : کشورهای غربی هیچ گاه خیرخواه ما نبوده و نخواهند بود و از هر فرصتی جهت ضربه زدن به ملتهای دیگر در جهت منافع خود استفاده می کنند .

 

زمانی با توجه به جنایتکار بودن امریکا و متحدانش گفت : کشورهای غربی جهت رسیدن به منافع ومقاصد خود از هر روشی که ممکن باشد استفاده می کنند حتی زیر پاه گذاشتن قوانینی که خود وضع کرده اند .

 

عضو هیات علمی دانشگاه هرمزگان با بیان اینکه استکبارستیزی همچنان پا برجاست، تصریح کرد: کشورهای غربی بسیار فریبکار و دروغگو هستند و هیچ گاه نباید از آنها انتظار صداقت داشت ، به طور یکه این اصل حتی در میان دوستان نزدیک خودشان نیز صدق  می کند و  نمونه بارز آن  در جاسوسی آمریکا از رهبران کشورهای دوست خود و زیر پا گذاشتن قوانین بین المللی مانند حقوق بشر وغیره قابل  مشاهده است.

 

وی ضمن تاکید یر  غیر  قابل اعتماد  بودن  آمریکا  گفت :  آمریکا از تروریست ها برعلیه حکومت قانونی کشور سوریه  حمایت می کند و در حالی دیگر با همان تروریست ها در جنگ است و به بهانه حمایت از حکومت قانونی در یمن می جنگد ، بنابراین باید در هر مطلب این اصل را ملت ایران در رابطه با غرب همیشه رعایت کنند ؛ که در هر موضوعی که از سوی آنها بیان می شود ابتدا تامل و پس  از تحقیق و بررسی  به این نتیجه برسند که هدف از طرح این موضوع چه بوده و چه هدفی در آن دنبال می شود .

وی تصریح کرد : مثلا هرگاه آمار بیان می شود که ایران کشوری افسرده است و به طور وسیع در سایتها و فضای مجازی تبلیغ می شود که قطعا پشت پرده آن چیزی نهفته است.

استاد و عضو هیات علمی دانشگاه هرمزگان متذکرشد: غرب  با  افسرده  معرفی  کردن  جوان  ایرانی می خواهد  آزادی  بی حد و مرز  دختر و پسر را در قالب اردوهای  مختلط بگنجاند و در  واقع  افسردگی پوچ  گرایی  حکومت طاغوت را  در  افکار نوجوانان با نشاط کشورهای اسلامی تزریق کند.

 

وی افزود:  همانطور که در کشورهای اروپایی آنقدر روابط آزاد و بی حد و حصر بین مردان و زنان و دختران و پسرانشان وجود دارد که بالاخره در جایی از زندگی احساس پوچی می‌کنند و آخرش هم به خودکشی ختم می‌شود.

 
مدیر گروه حسابداری دانشگاه هرمزگان تأکید کرد: در همین ارتباط نیز رهبر انقلاب که بهتر از همه ما و از سالها قبل با روند و منش کشورهای غربی آشنا می باشند همین اصول را دنبال می نمایند به عبارتی هر موضوعی که مطرح می شود بررسی می نمایند که هدف از طرح آن چه بوده و نتیجه ای که دنبال می شود چیست و به خوبی این موضوع را در یافته اند که اول موضوع افسردگی یک موضوع ساختگی است ؛ زیرا اصول و معیار ها ونشانه های افسردگی در مورد جوانان ایران صدق نمی کند  و راهکار موسیقی جهت رفع افسردگی نیز خود به خوبی بیانگر هدف آنان از طرح مساله می باشد.

 

زمانی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرمودند: «جوان ایرانی خوشبختانه جوان پرشوری است » گفت: موضوع افسردگی وقتی عیان تر  می شود که در این خصوص راهکار هم ارائه می کنند و راهکار آن هم می شود موسیقی،  اگر این موضوع به عنوان یک نسخه مطرح باشد پس در کشورهای غربی نباید هیچ انسانی افسرده وجود داشته باشد ،در حالی که همه نوع موسقی آزاد است یا راهکاری دیگر آزادی رابطه جنس مخالف بیان می شود که اینهم در کشورهای غربی آزادی مطلق وجود دارد . پس چرا آمار خودکشی در کشور های غربی بالاست . بطوری که حتی یک شخصیت فیلم های کمدی هالیوودی در اثر همین افسردگی خودکشی نمود .

 

انتهای پیام/8399

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۱۲۱۰
مرجع : شبکه اطلاع رسانی راه دانا


ارسال