يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
1
Share/Save/Bookmark
۳
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۵
طی حکمی؛
فرمانده جدید سپاه سلمان سیستان و بلوچستان معرفی شد
 
صبح امروز طی مراسمی سردار حسین معروفی به عنوان فرمانده جدید سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان معرفی شد.
به گزارش سرویس سیاسی عصر هامون به نقل از پایگاه خبری سپاه سلمان، آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با حضور سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار ربیعی مسئول بازرسی ستاد کل سپاه و سردار عراقی جانشین نیروی زمینی در فاطمیه سپاه سلمان برگزار شد.
در این مراسم با قدردانی از خدمات سردار سید حسن مرتضوی فرمانده سابق سپاه سلمان سیستان و بلوچستان طی حکم سرلشکر جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار حسین معروفی به عنوان فرمانده جدید سپاه سلمان منصوب شد.
سردار معروفی پیش از این مسئول فرهنگی نیروی زمینی سپاه، رییس ستاد، جانشین و فرمانده تیپ بم و از فرماندهان و جانبازان و آزادگان دفاع مقدس بوده و در لشکر 41 ثارا... خدمت کرده است و در زمان زلزله بم فرماندهی سپاه آن شهرستان را برعهده داشته است.
این سردار سپاه در دوران پر افتخار دفاع مقدس بیش از دو سال در اسارت نیروهای بعثی و مفقود الاثر بوده است. وی برادر شهید، برادر جانباز 70 درصد است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان شمار زیادی از مسئولان لشکری و کشوری و خانواده معظم شهدا، علما و روحانیون، ریش سفیدان و معتمیدن شیعه و سنی استان شرکت داشتند.
سردار سلامی جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به منظور شرکت در این آئین سفر یک روزه‌ای به سیستان و بلوچستان داشته است.
گفتنی است سردار سید حسن مرتضوی فرمانده سابق سپاه سلمان جمعه گذشته در مراسم نماز جمعه بجنورد به عنوان اولین فرمانده سپاه که در این آیین سیاسی و عبادی معرفی می شود، با حضور سردار محمدرضا نقدی، رییس سازمان بسیج مستضعفین طی حکمی به عنوان فرمانده جدید سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی منصوب شد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۱۶۸۲


ارسال