يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ,7 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۰
معاون مدیرکل ومدیرآموزش وپرورش چابهار خبر داد؛
صعود ۱۸ پله ای آموزش و پرورش چابهار در نتایج امتحانات نهایی خردادماه
 
معاون مدیرکل ومدیرآموزش وپرورش چابهار گفت : شهرستان چابهار در سال تحصیلی 93 - 92 با 09/ 59 درصد قبولی دررتبه بندی استانی در رتبه 28 بوده است که همین شهرستان در امتحانات نهایی خرداد امسال در ردیف دهم قرار گرفت.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ،حبیب الله سراوانی ضمن تبریک این موفقیت درگفتگو با خط اول اظهار کرد:،همت بلند فرهنگیان و حمایت خانوادها و نیز همراهی و همدلی مدیران اجرایی شهرستان چابهار که با هدف پیشرفت و آینده نگری دانش آموزان د راه علم وتحصیل قدم برداشته اند منجر به این موفقیت شده است.
وی با اشاره به نتایج امتحانات نهایی خرداد گفت :با نگاه روشن در راه علم آموزی آموزش وپرورش چابهار و همت و تلاش بی شائبه مجموعه کارکنان وتمامی همکاران درامرگسترش شاخص های آموزشی موفق به رشد ۱۸پله ی درقبولی امتحانات خردادماه سال تحصیلی وحائز رتبه ۱۰استانی و نیز رتبه برتر در جذب حداکثری نوآموزان پیش دبستانی شده است.
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان نیز در گردهمایی روسای ادارات آموزش و پرورش استان که در خانه معلم برگزار شده بود ادارات شهرستان ها و مناطق ، نوک آباد ، کنارک ، نیمروز ، هامون ، زهک ، زابل ، میرجاوه ، ناحیه ۱ ، قصرقند، سیب و سوران ، خاش ، سراوان ، ناحیه ۲ و نیکشهر را از جمله اداراتی دانست که در رتبه ی بندی نتایج امتحانات نهایی خرداد رتبه بهتری نسبت به سال گذشته کسب نمودند.
علیرضا نخعی گفت : رشد قابل توجه برخی از ادارات مناطق و شهرستان های استان در رتبه بندی استانی نتایج امتحان نهایی ، نشان از توجه و تلاش آنان برای کسب این رتبه دارد ، تلاشی که قابل تقدیر است .
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۱۸۲۷


ارسال