سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۱
غیاثی : رکورد ابوترابی آبروی ایران را می‌برد
 
سرپرست تیمهای ملی دو ومیدانی به صحبت های ابوترابی دونده سرعت واکنش نشان داد.
به گزارش سرویس ورزشی عصر هامون، تیمور غیاثی در خصوص اظهارات محمدرضا ابوترابی گفت: طبق نامه‌ای که ابوترابی برای ما ارسال کرده بود وی را با معرفی‌نامه به اردوی 20روزه در آزادی فرستادیم اما درخواستش اردو ومسافرت خارج از کشوراست  تمرین برای دوی استقامت نیازی به رفتن خارج ندار چون سطح ارتفاء از دریا در داخل کشور مطلوب است .
 
غیاثی بیان کرد : ما به دنبال عملکرد خوب ورزشکاران هستیم با رکورد ابوترابی آبروی ایران در مسابقات می‌رود، وی باید یشتر تلاش کند تا رکوردش را حداقل زیر 14دقیقه ببرد ، در این صورت من حرفی ندارم ، مگر دوست دارم شاگردانم را خراب کنم ؟ پیشرفتشان باعث افتخار وبا رکورد‌هایشان سرم را بالا می‌گیرم و دفاع می‌کنم.
 
سرپرست تیم‌های ملی دو‌ومیدانی در ادامه گفت : دوی استقامت در ایران ضعیف است و اگرابوترابی را به مسابقات اعزام می‌کردیم بیستم می‌شد او با مصاحبه‌هایش می‌خواهد ما را در عمل انجام شده قراردهد.
 
وی در پایان تصریح کرد : دوومیدانی رشته‌ای‌ بود که کمتر به ان توجه می‌شد اما مدتی است کمیته‌ی ملی المپیک و وزارت ورزش وجوانان دیدگاهشان نسبت به این رشته‌ی پایه تغییر کرده و وضعیت کمی نسبت به قبل بهتر شده است .
 
انتهای پیام /8399
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۲۷۸۷
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان


ارسال