سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ,1 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۲
مدیر عامل شرکت گسترش صنایع بلوچ ایرانشهر خبر داد،
بی نظیر ترین سردخانه جنوب شرق کشور با ۸ هزار تن ظرفیت در ایرانشهر
 
عبد الحسین سجادی ، مدیر عامل شرکت گسترش صنایع بلوچ ایرانشهر "بافت بلوچ سابق" گفت: سردخانه این شرکت با استفاده از دستگاه های مکانیزه بهترین بسته بندی و روش نگهداری را جهت عرضه به بازار مصرف داخلی و خارجی برای محصولات منطقه انجام می دهد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، عبد الحسین سجادی در گفت و گو با پهره اظهار کرد: شرکت گسترش صنایع بلوچ ایرانشهر “بافت بلوچ سابق” با احیای مجدد خود و رشد و توسعه سردخانه این شرکت در ماه های اخیر؛ جهت نگهداری و بسته بندی مناسب برای عرضه مطلوب و با کیفیت بالا به بازار مصرف اقدام به خرید خرما از باغداران منطقه نموده است.

وی با اشاره به ظرفیت ۸ هزار تنی این سردخانه گفت: محصولات خریداری شده از باغداران پس از اعمال مراحل شست و شو، ضد عفونی و خشک کردن به صورت مکانیزه بسته بندی و با نازلترین قیمت در این سردخانه نگه داری می شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر با قرار گرفتن در مراحل ابتدایی این طرح فعلأ توانسته ایم زمینه اشتغال ۲۰۰ نفر از جوانان را فراهم کنیم که در سال های آینده با گسترش این سردخانه به تعداد افراد شاغل به کار در این مجموعه افزوده خواهد شد.

وی گفت: خرماهای بسته بندی شده با برند استان سیستان و بلوچستان علاوه بر مصرف داخل به کشورهای هندوستان، مالزی و امارات نیز صادر می شود.

سجادی افزود: سردخانه شرکت گسترش صنایع بلوچ “بافت بلوچ سابق” این آمادگی را دارد که هر نوع مواد خوراکی و فاسد شدنی را در حجم بالا و حتی در صورت نیاز در دمای زیر صفر نگهداری کند.

وی تأکید کرد: سردخانه شرکت گسترش صنایع بلوچ به لحاظ وسعت و سرویس دهی یکی از بی نظیرترین سردخانه ها در سطح جنوب شرق کشور می باشد.

 انتهای پیام/4382

 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۲۸۰۲
مرجع : سایت پهره


ارسال