سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۰
گزارشی از رویای استکبار جهانی برای ایران؛
خوابی برای به زانو در آوردن ایران آنهم از طریق آندلس/ آندلسی دیگر اما اینبار در ایران
 
امروز دشمن با استفاده از حربه ای که در آندلس در چنته داشته و دارد به فکر استفاده از آن حربه علیه نظام مقدس ماست.
به گزارش سرویس سیاسی عصر هامون به نقل از تفتان ما، مطالعه تاریخ برای سرگرمی و وقت گذرانی نیست، برای پندآموزیست و عبرت گرفتن. عبرت گرفتن از سرگذشت گذشتگان از کسانیکه راهی را پیمودند که آن راه به بیراهه ناکجا آباد ختم و در نتیجه باعث شکست آنان شد. شکستی که گاه جبران آن محال بود و یا اگر هم ممکن می شد با هزینه های گزافی همراه بود که بر یک قوم و ملت تحمیل می شد. از اینرو ما باید از آن راه احتراز کنیم. یا بر عکس آنها راه هایی را برگزیدند که آن راه باعث موفقیت هایی برای آنها شد که ما باید آن راه را به جدّ پیگیری کرده و آن راه را دنبال کنیم. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی که دست کثیف استعمار و استکبار از منابع و منافع ملی ما کوتاه گردید آنها در صدد به زانو در آوردن نظام نوپای جمهوری اسلامی از راههای گوناگون برآمدند بلکه بتوانند انقلاب ما را به ناکجا آباد نیستی سوق دهند. از اینرو توطئه ها یکی پس از دیگری آغاز گردید. ترور بزرگان و نخبگان نظام، درگیری قومی قبیله ای در سیستان و بلوچستان، گنبد، کردستان، اهواز و غیره! کودتای نوژه، کشتار مردم بی گناه به دست گروهکهای معاند مانند منافقین و غیره! جنگ تحمیلی و صدها توطئه ریز و درشت که هر کدام از آنها کافی بود تا دولت و یا کشوری را به زانو در آورد چه رسد به نهال نوپای جمهوری اسلامی ما. ولی ایمان مردم به خدا و رهبری پیامبرگونه حضرت امام(ره) و وحدت و انسجام مردم باعث شد که تمامی این تحرکات دشمن خبیث با شکست مواجه گردد.

استکبار که می دید دستانش نه تنها از منابع و منافع ملی ما کوتاه گردیده بلکه هر چه از عمر با برکت نظام اسلامی ما می گذرد، این انقلاب مورد توجه بیشتر مردم جهان قرار گرفته و به قول معروف این انقلاب به دیگر کشورها صادر گردیده و ضدیت مردم با استکبار ابعاد وسیعتری به خود می گیرد و تبع آن مردم بیدار نمی گذارند که ثروت های سرشارشان به جیب کارتلهای خونخوار غربی سرازیر گردد، همین امر نیز موجب شد تا استکبار با کینه فراوان به فکر براندازی نظام از راههای جدیدتری باشد.

تهاجم فرهنگی و یا به قول امام خامنه ای (حفظه ا…) شبیخون فرهنگی و به اضمحلال بردن توان نیروی جوان کشور از راههای اعتیاد و به فساد کشاندن آنها از طریق شبکه های ماهواره ای و اختلاف در بین دولتمردان نظام از شگردهایی بودند که یک بار از آن جواب گرفته بودند! قضیه آندلس که آنها توانستند از همین راه بعد از هشت قرن مسلمانان را شکست داده و اسپانیا را که در حاکمیت مسلمانان بود از دست مسلمانان خارج کنند. علاوه بر آن از راه تفرقه توانستند که بر دیگر کشورهای اسلامی نیز سیطره پیدا کنند و در آخر آنها تا قلب امت اسلامی پیشروی کرده و فلسطین و قدس عزیز را نیز از همین طریق به اشغال در آوردند و اگر انقلاب اسلامی ایران به ثمر نرسیده بود مسلماً امروز نه تنها فلسطین بلکه بخش وسیعی از جهان اسلام به سیطره یهودیان صهیونیست در آمده بود. از نیل تا فرات بلکه تا شیراز و غیره! همین اختلاف و تفرقه است که تعدادی انگشت شمار یهودی صهیونیست را جسور کرده و توانستند که در مقابل یک میلیارد مسلمان ایستاده و گردنکشی کنند و با جسارت به کشت و کشتار مردم مظلوم فلسطین ادامه داده و بدون هیچ ترس و واهمه ای حتی کودکان شیرخواره را نیز در آتش کین خود بسوزانند و متأسفانه بعضی دولتهای عربی یا خموشند و ساکت و یا در خفا و یا علنی از رژیم غاصب نژادپرست و کودک کش صهیونیزم حمایت می کنند! «اَف بر این ناکسان بی کس که اسم حاکم اسلامی را نیز یدک می کشند»

اما اختلاف و دوئیت در ایران اسلامی که ام القرای جهان اسلام و مرکز امید مستضعفان و محرومان جهان هست از اهمیت والاتری برخوردار است. امروز دشمن با استفاده از حربه ای که در آندلس در چنته داشته و دارد به فکر استفاده از آن حربه علیه نظام مقدس ماست. بله شبیخون فرهنگی و اختلاف در بین دولتمردان که متأسفانه تبدیل به معضلی گردیده که نه تنها مقام عظمای رهبری بلکه اکثر جامعه مسلمان و مؤمن از آن در رنجند. خصوصاً از اختلافی که اینروزها در بین دولتمردان مشاهده می شود! «نقل است که پزشکان معالج حضرت امام که قلب نورانی آن امام را زیر نظر داشتند، می گفتند: در حوادث گوناگونی که در ایران اتفاق می افتاد از جمله ترور بزرگان نظام خصوصاً شهید بهشتی و ۷۲ تن یار و همراه او و شهادت رئیس جمهور محبوب و مردمی شهید رجائی و نخست وزیر عارفش شهید باهنر و یا در حوادث بمباران تهران که حتی بعضی از مواقع بمب ها در حول و حوش جماران فرود می آمد، قلب نورانی امام (ره) هیچ تغییری پیدا نمی کرد ولی همین قلب آرام و نورانی و مطمئن از شنیدن کوچکترین اختلافی که در بین دولتمردان حتی ۳ و ۴ مملکت و یا مسئولین کوچک محلی، اتفاق می افتاد از شنیدن این خبر ضربان قلبش زیاد می شد. به همین خاطر ما پزشکان به مرحوم سیداحمد فرزند برومند حضرت امام توصیه می کردیم که حتی الامکان سعی کند که این اخبار به سمع و نظر حضرت امام نرسد.»

پس اختلاف و دودستگی بین دولتمردان خطرش از هر توطئه ای که استکبار علیه نظام ما به اجرا گذاشته، خطرناکتر است. اما متأسفانه بعضی از دولتمردان خواسته یا ناخواسته در این دام دشمن گرفتار آمده سخنانی بر زبان می آورند که ماحَصَل آن اختلاف و دو دستگی در نظام مقدس ماست. درد آورتر اینکه عده ای به بلندگوی تبلیغی استکبار تبدیل گردیده اند. این امر باعث رنجش مقام عظمای رهبری و ملت حزب ا… و خداجوی ایران را فراهم و از آنطرف باعث خشنودی اجانب می شود، باز از همه مصیبت بارتر اینکه عده ای که ملبس به لباس روحانیت هستند نیز آتش بیار معرکه ای هستند که محصول آنرا آمریکای جنایتکار و صهیونیزم غاصب و کودک کش درو می کنند! آیا این آقایان محترم آیه واعتَصِموا بِحَبلِ اللهِ جمیعاً و لا تَفَرَّقوا را تلاوت نفرموده اند؟! یا فرموده اند و به آن خدایی نکرده بی توجهند؟!

تعجب بر انگیزتر اینکه بعضی از کسانی که یار و همراه امام نیز بوده اند نیز بر خلاف منش و روش آن بزرگوار وارد معرکه اختلافات شده و توصیه های مکرر در مکرر آن عزیز سفر کرده درباره اتحاد و همبستگی را به فراموشی سپرده اند و حتی بعضی وقتها پا را از این فراتر گذاشته و برای حرفهای تفرقه افکنانه خود از آن امام مایه می گذارند و چیزهایی را به آن امام نسبت می دهند که ۱۸۰ درجه با زندگی سیاسی و مبارزاتی ایشان در تضاد است!! آیا اینها به معاد اعتقاد ندارند؟! اینهایی که خود را مدافع راه امام می دانند و از آنطرف تیشه به ریشه انقلاب می زنند!! و اگر به معاد اعتقاد دارند آیا به فکر روزی که در محکمه عدل الهی حاضر می شوند نیستند آنها در آن دادگاه چه توجیهی بر این اعمال تفرقه افکنانه خود خواهند داشت؟! آیا اینها نمی بینند که امروز جبهه استکبار و ایادی مزدور او در منطقه چگونه برای به زانو در آوردن امت اسلامی خصوصاً نظام مقدس ما چقدر در تلاشند؟! اینها نمی بینند که آل سعود خبیث چگونه به نیابت از آمریکا و صهیونیزم غاصب کودک کش فرزندان راستین اسلام را قتل عام می کنند و بر سر جنازه زنان و کودکان مظلوم یمنی قهقهه مستانه پیروزی سر می دهند؟!

مگر نمی بینید که در بحرین این شیطانک های کوچک و حقیر آل شیطان به کمک آل شیطان سعودی چگونه علما و اندیشمندان بحرینی را به بند کشیده و مردم بیگناهی را که برای احقاق حقشان قیام کرده اند با گلوله های اهدائی غرب به قتل می رسانند؟! مگر نمی بینید که استکبار جهانی به کمک مزدورانش، حاکمان کشورهای اروپایی چگونه علیه نظام ما توطئه چینی می کنند؟! همانهایی که بعنوان ۱+۵ ظالمانه ترین تحریم ها را به بهانه های واهی ساخت بمب اتم، علیه کشور ما به اجرا گذاشته تا جائیکه داروی بیماران سرطانی را نیز از ما دریغ داشتند؟! آنهایی که امروز بر طبل اختلاف و تفرقه می کوبند یا باید کر و کور باشند که اینهمه توطئه آشکار را نمی بینند و یا خدای نکرده ریگی ته کفششان است که اینگونه بی محابا در میدان تفرقه جولان می دهند!! درد، درد بزرگیست خصوصاً از آن جهت که این قضایا باعث به درد آمدن قلب رهبر معظم و ملّت خداجوی ایران می شود و از آنطرف این قضایا رضایت و خشنودی آمریکای جنایتکار و صهیونیزم غاصب و کودک کش را دارد! آهای آقایان اگر خوابید بیدار شوید و به خود آیید شما مسلمان هستید به قول حضرت امام حسین (ع) اگر مسلمان نیستید لااقل آزاده باشید! امروز تمام آزادگان جهان قلبشان برای ایران می تپد و مسلماً اگر خدای نکرده کوچکترین خدشه ای به این نظام وارد گردد، حزن و اندوه نه تنها مسلمانان بلکه آزادگان جهان را بدنبال دارد. این مملکت صاحب دارد. چقدر جانیان فاسد جهانی تلاش کردند که جلوی انقلاب بایستند یا لااقل مانع صدورش به اقصی نقاط جهان شوند. آیا توانستند که کوچکترین خللی جلوی رشد شتابنده انقلاب اسلامی، به وجود آورند؟!

آنهایی که تلاش می کنند تا این انقلاب و نظام را به زانو درآورند بدانند که این عملشان مانند خاک پاشیدن به خورشید است که مسلماً آن خاک چشمان پرتابگر را کور می کند و هیچ آسیبی به خورشید نمی زند! سنگ اندازی بعضی ها، خودشان را رسوا می کند و منفور، خیلی به حرکت شتابنده و سریع این انقلاب تأثیر نمی گذارد ممکن است در حد یک ترمز کوچک که بخواهد از روی مانعی بگذرد، این تحرکات مذبورحانه اثر بگذارد بیشتر از این اثر ندارد! به یاری خدا این انقلاب راه خود را با اقتدار طی کرده و به سلامتی به سرمنزل مقصود خواهد رسید و پرچمی را که خمینی کبیر بلند کرده و امروز بر دوش امام خامنه ای عزیز است، به صاحب و پرچمدار اصلی اش خواهد رسید.

 انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۳۳۵۴


ارسال