سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ,7 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۷
معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان معرفی شد
 
مراسم تودیع و معارفه معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از مطالبه‌گر، مراسم تودیع و معارفه معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.
امین‌رضا کمالیان، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان در این مراسم از زحمات حمیدرضا مبصر معاون سابق دانشجویی واحد زاهدان قدردانی و مسعود اکبری‌زاده را به عنوان معاون دانشجویی فرهنگی این واحد دانشگاهی معرفی کرد.
وی در این جلسه گفت: در تشکیلات جدید دانشگاه آزاد اسلامی به منظور چابک‌سازی و کاهش بروکراسی سازمان، طرح تجمیع انجام و در این راستا معاونت فرهنگی و دانشجویی ادغام شد.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان با بیان اینکه رسیدن به نتایج مطلوب به صورت فردی امکان‌پذیر نیست، عنوان کرد: اگر همکاران همراهی و همدلی نداشته باشند هیچ مدیری موفق نخواهد شد؛ پیشرفت و توسعه هر سازمان و ارگان بستگی به تلاش یکنواخت همه‌ کارکنان دارد.
کمالیان افزود: اگر تقسیم‌بندی در سازمان‌ها انجام می‌شود تنها به دلیل استفاده بهینه از تخصص افراد است، در اصل سازمان یک واحد بوده و تقسیمی وجود ندارد.
وی با توجه به موفقیت مدیریت مشورتی گفت: مشورت با صاحبان اندیشه، مسیر را برای رسیدن به اهداف عالی هموار می‌کند؛ هر مدیری برای انجام کارهای مهم و ارزنده نیازمند مشاوره و مشورت بوده و مشورت یکی از پشتوانه‌های بزرگ مدیران موفق است.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان با تاکید بر اهمیت مباحث فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی اظهار کرد: با توجه به وضعیت موجود جامعه باید حوزه‌ فرهنگی و دانشجویی بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد تا بتوانیم یک پاسخ‌گوی صحیح و مناسب برای قشر دانشجو و خانواده‌های آنان باشیم.
کمالیان بیان کرد: دانشگاه به عنوان محیطی برای تبیین الگوهای مناسب قشر جوان و پویای جامعه باید در چارچوب ارزش‌های اسلامی حرکت کند تا بتواند در این چارچوب الگوهای مناسبی را برای دانشجو ارائه نماید.
وی با بیان اینکه باید گسترش تفکرات در محیط دانشگاه در چارچوب ارزش‌های اسلامی و دینی انجام شود،‌ گفت: برای رسیدن به این هدف باید در مسیر همدلی و هم‌زبانی که در دانشگاه آزاد اسلامی استان ایجاد شده‌است، حرکت کنیم.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۳۳۹۲
مرجع : پایگاه خبری تحلیلی مطالبه گر


ارسال