دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۶
امام جمعه هیرمند:
یکی از راهکارهای نفوذ استکبار جهانی توافق و مذاکره است
 
امام جمعه شهرستان هیرمند در خطبه های این هفته نماز جمعه با دعوت مومنین و مومنات به تقوی الهی گفت : تقوا برای انسان نور ایجاد می‌کند و باعث می‌شود انسان دشمن شناس شود.
به گزارش سرویس سیاسی عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند، ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در خطبه های این هفته نماز جمعه با دعوت مومنین و مومنات به تقوی الهی گفت : تقوی برای انسان نور ایجاد می‌کند و باعث می‌شود انسان دشمن شناس شود.

ابراهیم گزمه روز بانکداری اسلامی را مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه هنوز به بانکداری بدون ربا دسترسی پیدا نکردیم، خاطرنشان کرد: بانک‌ ها در کشور، با هیچ کدام از احکام بانکداری اسلامی آشنا نیستند و تنها به سود و منفعت بانک می‌اندیشند و هیچ اطلاعی از نوع معامله آن ندارند باید بانک‌داری در کشور طبق قراردادهای آن و بر مبنای احکام اسلام تنظیم شود.

وی افزود: برای جلوگیری از فساد اقتصادی لازم است طرح بانک‌داری اسلامی در کشور اجرا شود.

خطیب جمعه هیرمند با اشاره به اینکه سود حاصل از حساب های بانکی جایز نمی باشد گفت : مردم میتوانند با خارج کردن پول از بانک ها و قرار دادن آن به افرادی لایق در زمینه ی صنعت ،موجب رونق اقتصادی و چرخه تولید در کشور بشوند .

حجت الاسلام گزمه با تأکید بر این نکته که مسئولان به واسطه توافق هسته‌ای از دشمنی آمریکا غافل نشوند، تصریح کرد: از راهکار های نفوذ استکبار جهانی تشکیل گروهک های تروریستی و توافق و مذاکره در کشور های اسلامی است .

وی تاکید کرد : درخواست ملت ایران این است که به هر نحو از نفوذ استکبار جهانی بخصوص در بحث فرهنگ جلوگیری شود.
انتهای پیام/0852
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۳۵۸۷
مرجع : ندای هیرمند


ارسال