سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ,7 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۴
مسئولین دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان با فرماندار چابهار دیدار کردند
 
مسئولین دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان با حضور در شهرستان چابهار با فرماندار این شهر دیدار کردند.
به گزارش سرویس دانشگاهی عصرهامون به نقل از مطالبه‌گر، مسئولین دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان با حضور در شهرستان چابهار با فرماندار این شهر دیدار کردند.

احمدعلی موهبتی، فرماندار چابهار در این دیدار بیان کرد: نگاه ویژه‌ ریاست دانشگاه آزاد اسلامی به پتانسیل‌های موجود در چابهار جای تشکر و قدردانی دارد.

وی اظهار کرد: این موضوع که دانشگاه آزاد اسلامی متناسب با توانمندی‌ها و ظرفیت‌های هر منطقه پروژه‌ها و فعالیت‌های ویژه‌ای منطبق با نیاز آن انجام می‌دهد، کار بسیار ارزنده‌ای است.

فرماندار چابهار تصویب اجرای پروژه آب شیرین‌کن در چابهار با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی را اقدامی مهم برشمرد و خواستار انجام اقدامات لازم ازسوی این مجموعه آموزشی در حوزه‌ گردشگری شد.

موهبتی افزود: مردم شریف استان سیستان و بلوچستان سزاوار نگاه خاص و دریافت خدمات مناسب و مطلوب هستند.

امین‌رضا کمالیان، دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان نیز با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر گفت: مهمترین برکت نظام و انقلاب اسلامی توسعه دانشگاه‌ها و فراهم کردن امکانات برای تحصیلات تکمیلی برای جوانان مشتاق به تحصیل است.

وی با بیان اینکه توسعه و پیشرفت و ترقی با داشتن نیروی متخصص به دست می‌آید، گفت: توسعه و پیشرفت کشور جز با تعالی وارتقاء سطح علمی نیروی انسانی فراهم نخواهد شد.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان با قدردانی از همکاری‌های انجام شده از سوی فرمانداری شهرستان چابهار، در راستای گسترش خدمات آموزشی و پژوهشی به دانشجویان عنوان کرد: با توجه به ضرورت برقراری تعامل و ارتباط نزدیک میان دانشگاه آزاد اسلامی استان با مؤسسات و ارگان‌های دولتی، این تعامل درشهرستان چابهار به خوبی انجام پذیرفته است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۳۷۹۴
مرجع : پایگاه خبری تحلیلی مطالبه گر


ارسال