سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ,20 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۱
زن جوان در دادگاه خانواده ؛
پدرشوهرم وظیفه دارد برای ما خانه بخرد
 
زن جوان زمانیكه دید پدرشوهرش برای او خانه نمی خرد، تصمیم به جدایی گرفت.
به گزارش سرویس حوادث عصر هامون، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و درخصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی روزی كه با شوهرم آشنا شدم متوجه شدم كه او پدر پولداری دارد. من همیشه دوست داشتم كه در آسایش زندگی كنم. برای همین ازدواج كردم ولی از روزی كه زندگی مشترك من و شوهرم آغاز شد مرتب مشكلات مالی داریم و همیشه در رنج و عذاب هستیم.

وی افزود:من و شوهرم مستاجر هستیم و در ماه كلی اجاره خانه می دهیم. در صورتیكه پدرشوهرم كلی ملك و املاك دارد و ثروتش خیلی زیاد است. من می گویم چرا باید پدرشوهرم اینقدر ثروت داشته باشد ولی من و شوهرم مستاجر باشیم و با مشكلات مالی دست و پنجه نرم كنیم.

زن جوان ادامه داد:خیلی وقت است كه سر این موضوع با شوهرم دعوا دارم ولی او اصلا اهمیتی به حرف های من نمی دهد و حاضر نیست برای یكبار هم كه شده با پدرش صحبت كند تا شاید برای ما خانه ای بخرد. به نظرم این وظیفه پدرشوهرم است كه برای پسرش خانه بخرد. اما اینكار را نمی كند و من هم دیگر طاقت این همه مشكلات را ندارم. برای همین تصمیم به جدایی گرفتم. زندگی در كنار مردی كه حتی نمی تواند از پدرش درخواست كمك كند فایده ای ندارد.

بعد از صحبت های این زن شوهرش هم به دادگاه احضار شد.‎
 
انتهای پیام/8399
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۴۰۸۵
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان


ارسال