يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ,15 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۳
کرم‌های آرایشی ارگانیک پوست را شاداب می‌کنند
 
محصولات آرایشی ارگانیک نه تنها به پوست آسیب نمی‌رسانند بلکه باعث شادابی پوست هم می‌شوند.
به گزارش سرویس علمی پزشکی عصر هامون، علی نقیب، مهندس صنایع و کارشناس صنایع آرایشی بهداشتی ارگانیک در خصوص مزایای محصولات آرایشی ارگانیک بیان کرد: وقتی از کرم و سایر لوازم آرایشی ارگانیک استفاده شود به دلیل سازگاری بیشتر با بدن انسان، کمتر به پوست آسیب رسانده و حتی باعث شادابی هم می‌شود.
 
وی در ادامه افزود: در واقع این محصولات مدنظر بسیاری از پزشکان هستند و آن‌ها با تجویز این کالاها سعی در هدایت مردم به سوی استفاده از مواد ارگانیک دارند.
 
نقیب ضمن تأکید بر کاستی‌های فراوان کشورمان در این زمینه عنوان کرد: متأسفانه کشور ما در زمینه محصولات ارگانیک از برخی کشورهای همسایه مانند ترکیه و کشورهای اروپایی بسیار ضعیف‌تر است.
 
وی اضافه کرد: وقتی به محصولی، کلمه‌ ارگانیک اطلاق می‌شود که بیش از 80 درصد از مواد سازنده آن ارگانیک باشد و مابقی مواد نیز به طور طبیعی تهیه شده باشد. البته موسسات بزرگ جهانی هستند که باید برای این کالاها تأییدیه بدهند.
 
این کارشناس صنایع آرایشی بهداشتی ارگانیک اظهار کرد: محصولات ارگانیک نیاز پنهان جامعه بشریت هستند اما از طرفی هم این محصولات نمی‌توانند نیاز کلی جامعه را برطرف سازند.
 
انتهای پیام/8399
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۴۱۱۹
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان


ارسال