يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۲
مدیر آموزش پرورش شهرستان چابهار خبر داد؛
ثبت نام بیش از ۲۹ هزار دانش آموز در سطح مدارس چابهار/۳۰۲ بازمانده از تحصیل شناسایی شدند
 
معاونت مدیر کل و مدیر آموزش پرورش شهرستان چابهار گفت :از پایان سال تحصیلی گذشته تاکنون 29799 دانش آموز در سطح مدارس شهرستان چابهار ثبت نام شده اند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از خط اول ،حبیب الله سراوانی درجلسه شورای اموزش پرورش که در محل فرمانداری چابهار تشکیل شد با اشاره به اینکه تاکنون این تعداد دانش اموز در تمامی مقاطع اموزشی شهرستان چابهار ثبت نام شده اند افزود: با تمهیدات اندیشیده شده تعداد ۳۱۹۰۰۰ جلد کتاب از پنجم شهریور در مدارس توزیع شده است.

وی افزود: امسال برای اولین بار با اقدامات صورت گرفته و با هدف افزایش کیفیت اموزشی معلمان ۶۳۲ نفر از فرهنگیان مناطق چابهار دشتیاری و کنارک در قالب کلاس های اموزش تدریس نوین که با حضور ۳۰ تن از اساتید برتر کشوری برگزار شد تجربیات و اموزهای جدیدی را فراگرفتند.

سراوانی همچنین از بهبود رتبه دانش اموزان شهرستان چابهار در سطح استان خبر داد وافزود: شهرستان چابهار در امتحانات نهایی خرداد ماه با صعود قابل توجه به رتبه ده استان ارتقا یافته است.

معاونت مدیر کل و مدیر آموزش پرورش چابهار ادامه داد :با هدف شناسایی افراد واجد التحصیل و اقدامات فرهنگیان در این شهرستان در قالب طرح خانه به خانه ۳۰۲ نفر بازمانده از تحصیل شناسایی و اقدام لازمه جهت برگشت به تحصیل آنان صورت گرفته است .

سراوانی در پایان میزان فضای اموزشی مورد نیاز را در سال جاری ۲۰ کانکس عنوان نمود و خواستار مساعدت دوایر مربوطه در خصوص تامین این نیاز شهرستان شد.

انتهای پیام/0720
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۴۱۸۸


ارسال