سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ,12 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۴
اجرای ۱۵ برنامه محوری هفته دفاع مقدس در شهرستان سیب وسوران
 
فرماندار سیب وسوران بیان کرد: هشت سال دفاع مقدس، آثار با ارزش و معنوی را بر جای گذاشت که نشانگر روزهای پر فراز و نشیب، تلخ و شیرین حماسه آفرینان صحنه‌های جنگ است.
به گزارش سرویس دفاع مقدس عصرهامون به نقل از سیب وسوران، عیسی زاده فرماندار سیب وسوران در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، هفته عشق و ایثار رزمندگان در طول ۸ سال دفاع مقدس گفت باید با برنامه مدون وجدید بتوانیم رشادتها وعوامل پیروزی رزمندگان را درمقابله با دشمنان به نسل جدید انتقال دهیم.

وی افزود ایران اسلامی با دست خالی در مقابل استکبار غرب و شرق که هر دو در صدد نابودی اسلام ناب محمدی بودند ایستادگی کرد .

هفته دفا ع مقدس متعلق به یک قشر خاصی نیست در جنگ ۸ ساله همه گروهها و همه اقشار حضور فعالی داشتند و دراین هفته باید با اجرای برنامه های متنوع جنگ را به نسل جدید بشناسانیم.

تا کنون توانسته ایم به پیروزی های زیادی دست یابیم همه اینها مدیون خون شهداءهستیم .موفقیت های علمی ،پزشکی ،کشاورزی، عمران ،هسته ای همه اینها ر امدیون خون پاک شهدا ءهستیم.

وی بیان کرد که در هفته دفاع مقدس ۱۵ برنامه محوری در سطح شهرستان برگزار می شود که بدین شرح اعلام نمود: آذین بندی و نصب بنر هفته دفاع مقدس در کلیه ادارات سطح شهرستان ، برگزاری صبحگاه مشترک در ناحیه سپاه سیب وسوران،یادواره شهداءدر هیدوچ ،پیاده روی خانوادگی ،دیدار از خانواده شهداءشهرستان ،غبارروبی مزار شهداء،مراسم بازگشایی مدارس ،و……. که در هفته دفاع مقدس در شهرستان سیب وسوران برگزار می شود.
انتهای پیام/0720
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۴۲۴۲


ارسال