چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
1
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۶
معاون استانداری سیستان و بلوچستان:
سفر استاندار به منطقه سیستان ارتباطی به معارفه فرماندار زابل ندارد
 
معاون سیاسی استاندار سیستان و بلوچستان با تکذیب معرفی فرماندار جدید زابل گفت: سفر استاندار به منطقه سیستان ارتباطی به معارفه فرماندار ندارد.
علی اصغر جمشید نژاد در گفتگو با خبرنگار سیاسی عصرهامون در خصوص سفر اخیر استاندار به منطقه سیستان و شایعات پیرامون معارفه فرماندار جدید زابل در این سفر اظهار داشت: سفر استاندار سیستان و بلوچستان به شمال استان به هیچ عنوان ارتباطی به معارفه فرماندار جدید زابل ندارد.
وی ادامه داد: استاندار سیستان و بلوچستان به همراه تیمی از معاونین و برخی مسئولین استانی به دعوت والی نیمروز و در آینده ای نزدیک راهی افغانستان هستند، بنابراین فرصت مناسبی است تا در یک جلسه هم اندیشی با مدیران و مسئولین منطقه سیستان نیز حضور یابند.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار در پاسخ به صحبت های وزیر کشور در خصوص عدم تغيير فرمانداران و استانداران تا زمان برگزاری انتخابات، بیان داشت: تغییرات حق هر مجموعه ای است، درست است زمان های مشخص می شود اما موارد استثنایی نیز وجود دارد.
وی با بیان اینکه تغییر فرمانداران زابل و زاهدان به قوت خود باقی است گفت: جابه جایی حق مدیران است اما در این سفر هیچ برنامه ای برای تغییرات وجود ندارد.
گفتنی است امروز شایعاتی در فضای مجازی همزمان با سفر استاندار به منطقه سیستان منتشر شد، عده ای این سفر را بی ارتباط با تغییر فرماندار زابل نمی دانستند و مدعی بودند، هوشنگ ناظری فرماندار ویژه زابل از همکاران خود خداحافظی کرده و منتظر تغییرات است، خبری که علی اصغر جمشید نژاد معاون سیاسی استاندار سیستان و بلوچستان آن را تکذیب کرد.

انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۴۳۷۸


ارسال
Romania
۱۳۹۴/۰۶/۲۳ ۱۷:۵۶
درست می فرمائید دست بوس علماء انور مرزی مستقر در سیستان آمده بودند