جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۷
باحضور استاندار سیستان و بلوچستان انجام شد;
کلنگ زنی سه مدرسه در پیشین
 
با حضور استاندار سیستان و بلوچستان در بخش پیشین شهرستان سرباز کلنگ احداث دو مدرسه شش کلاسه و یک مدرسه ۱۲ کلاسه طرح آموزشی خیرساز به زمین زده شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از  پاپایا، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان عصر روز جمعه در مراسم کلنگ زنی سه مدرسه در پیشین اظهار داشت: برای نخستین بار سه نفر از خیران بومی بخش مرزی پیشین شهرستان سرباز ساخت دو مدرسه شش کلاسه و یک مدرسه ۱۲ کلاسه را تقبل کرده اند.
علیرضا راشکی با بیان اینکه مدارس نخستین جایگاه علمی و آموزشی محسوب می‌شوند، خاطرنشان کرد: باید روحیه مشارکت‌پذیری در دستگاه تعلیم و تربیت در تأمین زیرساخت‌های فرهنگی همچنان استمرار داشته باشد و این دستگاه از نیازهای اولیه شهرستان محسوب می‌شود.
وی با اشاره به کمبود فضاهای اموزشی در شهرستان سرباز گفت:نیاز به ساخت فضای آموزشی استاندارد در شهرستان سرباز با توجه به وجود دهها مدرسه فرسوده و نامناسب ضروری است.
وی از ناصر بن، عبدالرحیم بر و محمد بیجاد برای قبول ساخت فضای آموزشی در این منطقه قدردانی کرد و افزود: ورود این خیران در عرصه مدرسه سازی، زمینه ساز مشارکت دیگر خیران شهرستان برای سرمایه گذاری در این امر خداپسندانه می شود.
وی ابراز امیدواری کرد: با مشارکت خیران و اختصاص اعتبارات دولتی سرانه فضای آموزشی شهرستان سرباز به میانگین استانی نزدیک شود.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۵۸۵۷
مرجع : پاپایا


ارسال