شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ,4 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۳
نماینده مردم سیستان در واکنش به یازداشت 9 معلم ایرانی:
امارات سرنوشت خود را به سرنوشت رژیم سقوط کرده عربستان گره نزند/ قرار بود عزت به پاسپورت ایرانی برگردد
 
نماینده مردم سیستان گفت در ماجرای بازداشت 9 معلم ایرانی توسط مقامات اماراتی رد پای سعودی ها دیده می شود.
سید باقر حسینی در گفتگو با سرویس سیاسی عصرهامون و در خصوص برخورد نامناسب با معلمان ایرانی و دستگیری آنها در امارات گفت: دستگاه دیپلماسی باید با سرعت این موضوع را پیگیری کند و اجازه ندهند بیشتر از این به شهروندان ایرانی بی احترامی شود.
وی با بیان اینکه امیدواریم معلمان دستگیر شده با فعالیت‌های مسئولان وزارت خارجه باید هرچه سریع تر آزاد شوند. ادامه داد: یک برخورد قوی و مقتدارنه می تواند جلوی رفتار نابخردانه بعضی از کشورها را بگیرد، انتظار داریم دستگاه دیپلماسی هرچه سریعتر اقدام قاطع نشان دهند.
نماینده مردم سیستان ضمن تاکید به برخورد قاطع دستگاه دیپلماسی در خصوص رفتارهای خصمانه برخی از کشورها گفت: وزارت امور خارجه باید از حقوق شهروندان ایرانی دفاع کند امروز لبخند در برابر لبخند است نه حرکت توهین آمیز.
حسینی با بیان اینکه امارات سرنوشت خود را به سرنوشت رژیم سقوط کرده عربستان گره نزند ادامه داد: قطعا ردپای عربستان در مورد گستاخی ها اخیر کشورهای بحرین و امارات دیده می شود، عده ای از مسئولان کشورهای منطقه به عنوان مزدور در خدمت عربستان هستند.
وی در پایان بیان کرد: امیدواریم با حرکات مقتدارنه اعتبار وعده داده رئیس جمهور به پاسپورت ایرانی برگردد وعده ای که تاکنون محقق نشده است.

انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۶۲۵۵


ارسال