شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ ,25 January 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۴
توجه ویژه نظام جمهوری اسلامی به عزمت و کرامت انسانی مجرمین
 
مدیرکل فرهنگی و تربیتی سازمان زندان های کشور گفت:در نظام جمهوری اسلامی به حقوق ، عزت و کرامت انسانی مجرمین توجه ویژه می شود.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از  دادمردان،حجت الاسلام رضا رستمی در مراسم اختتامیه بیست و ششمین دوره از مسابقات قرآنی مددجویان مرد زندانهای سراسرکشور در زاهدان اظهار داشت: اجرای برنامه های قرانی رویکرد مهم زندان های کشور و ثمره فعالیت های فرهنگی موثر و ماندگار است.
مدیرکل فرهنگی و تربیتی سازمان زندان های کشور با اشاره به احادیثی از نبی مکرم اسلام(ص)ادامه داد: محکمترین رشته ایمان حب و محبت در مسیر خداوند است.
وی با اشاره به فراهم بودن استفاده از برنامه های فرهنگی و ورزشی برای مددجویان در زندان در افزود: استفاده از هر کدام از این کلاسها برای زندانیان به کسانی که قرآن را الگوی زندگی خود قرار می دهند و در مسیر رستگاری گام برمیدارند.
وی بیان کرد:در نظام جمهوری اسلامی عدالت علوی برقرار است و در زندانها هیچ فرقی بین شیعه و سنی و مسلملن و غیر مسلمان نیست و به تمامی در خواست های مدد جویان رسیدگی می شود و بدون هیچ محدودیتی هر کس بر طبق اعتقاداتش رفتار می کند.
رستمی در بخشی از سخنان خود با اشاره به حوادث یمن گفت: دین اسلام دین محبت و عدالت است مرام اسلام قبول نمی کند در یمن زن و کودک کشته شوند، کودک کشی کار مسلمانان نیست .
وی با اشاره عدالت نظام جمهوری اسلامی گفت: در نظام جمهوری اسلامی به حقوق ، عزت و کرامت انسانی مجرمین توجه ویژه می شود و ما افتخار می کنیم که در این مسیر حرکت می کنیم که کشورهای دیگر از زندانبانی اسلامی الگو می گیرند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۶۳۵۹
مرجع : دادمردان


ارسال