سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ,7 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۴
فرماندار زاهدان:
هیچگونه خسارت جانی تاکنون اعلام نشده است/ امداد رسانی ها تا صبح ادامه دارد
 
فرماندار زاهدان با تاکید بر اینکه تاکنون هیچ مدرکی مبنی بر غرق شدن عده ای از شهروندان در زاهدان گزارش نشده است، گفت: امداد رسانی به شهروندان تا صبح فردا ادامه خواهد داشت.
به گزارش سرویس حوادث عصرهامون به نقل از مجتبی خانجانی در گفت و گوی تلفنی با زاهدانه در خصوص میزان خسارات وارده از بارش باران در سطح شهر زاهدان اظهار داشت: هم اکنون تمهیدات لازم برای امداد رسانی و کمک به شهروندان فراهم شده است و در حال جمع بندی میزان خسارات وارده هستیم که آمار دقیق را تا فردا به ادارت و نهادها اعلام خواهیم کرد.
وی در پاسخ به خبرنگار ما مبنی بر غرق شدن تعدادی زن و کودک در محله دایی آباد گفت: تاکنون چنین خبری از سوی هیچ منبعی تائید نشده است و مدرکی دال بر صحت این ماجرا وجود ندارد، حتی علی رغم اینکه شوراها، بخشداری و اوامر امداد رسانی صحت این شاعه را رد کرده اند اما تیمی غواص را به منطقه مورد نظر اعزام کرده ایم و در صورت مشاهده چنین خبری قطعا آمار را اطلاع خواهیم داد.
این مسئول با بیان اینکه شخصا در محل مورد نظر حضور داشته است و از نزدیک با شهروندان در ارتباط بوده ، افزود: اسکان موقتی برای افرادی که خانه هایشان آسیب دیده است فراهم شده و تا فردا صبح امداد رسانی ها همچنان ادامه خواهد داشت.
وی از جمله این امداد ها را عَلم کردن چادرها در مناطق مختلف عنوان کرد و گفت: توزیع کنسرو خوراکی، پتو و آب آشامیدنی از دیگر خدماتی است که برای رفاه حال شهروندان در نظر گرفته شده است.
خانجانی ادامه داد: نیروهای امداد رسانی هلال احمر، اورژانس، نیروی انتظامی و سپاه پاسداران نیز در مناطق مورد نظر اعزام شده اند تا علاوه بر امداد رسانی به شهروندان امنیت آنان را نیز در بارش باران فراهم کنند.
فرماندار زاهدان در پایان با تاکید بر اینکه تاکنون هیچ تلفات جانی گزارش نشده است، افزود: اکیپ های امداد رسانی تا فردا صبح در حال ارائه خدمات به شهروندان هستند تا با گشت زنی در سطح شهر افرادی که نیاز به کمک و امداد رسانی دارند را پوشش دهند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۶۴۲۰
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال