يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ,19 January 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۴
درپی وقوع بارش باران پاییزی در زاهدان؛
هیچ تلفات جانی تاکنون گزارش نشده است/ بارندگی ها تا عصردوشنبه ادامه دارد
 
مدیریت ستاد بحران استان سیستان وبلوچستان با اعلام این خبر که تاکنون هیچ تلفات جانی به شهروندان در زاهدان وارد نشده است، گفت: بیشترین خسارت در مناطق حاشیه شهر در روستای دایی آباد بوده است که خدمات رسانی به آنها نیز از زمان وقوع بارش باران تا کنون همچنان ادامه دارد.
به گزارش سرویس جتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، بارش باران پاییزی در زاهدان علاوه بر اینکه موجی از خوشحالی را در بین شهروندان به وجود آورد و زمین های خشکیده را سیراب کرد باعث شد تا برخی از مناطق حاشیه نشین این شهرستان با آبگرفتگی معابر و خانه ها مواجه شوند.
در این زمینه غلامرضا اربابی در گفت و گو با زاهدانه با بیان اینکه تاکنون هیچ تلفات جانی به شهروندان در زاهدان وارد نشده است، اظهار داشت: بیشترین خسارت ها از بارش بارندگی در مناطق حاشیه نشین و روستای دایی آباد زاهدان اعلام شده است.
وی گفت: هم اکنون در حال برآورد میزان خسارات مالی به این شهرستان هستیم.
این مسئول در ادامه افزود: تمام نیروهای امدادی اعم از هلال احمر، اورژانس و راه وشهر سازی و غیره از دیشب تاکنون برای رفاه حال شهروندان در حال ارائه خدمات و امداد رسانی در مناطق حادثه خیز زاهدان هستند.
در این خصوص نیز کارشناس اداره هواشناسی در گفت و گو با خبرنگار ما میزان بارندگی در شهر زاهدان را 18 میلی متر عنوان کرد و گفت: احتمال بارندگی در این شهرستان تا عصر روز دوشنبه پیش بینی شده است.
فرجی با اشاره به جریانات جوی این هفته در استان بیان کرد: شهرهای شمالی با وزش باد و گرد و خاک روبرو هستند، همچنین با کاهش دمای 4تا8 درجه روبرو خواهیم بود که ابتدا در شهرهای شمالی و بعد در زاهدان و نیمه شمالی استان رخ خواهد داد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۶۴۴۰
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال