پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۰
حسن مصفا معاون امداد و نجات استان سیستان و بلوچستان :
یکصد دستگاه چادر بین افراد سیل زده توزیع شده است
 
نیرو های امدادی هلال احمرازساعات اولیه وقوع سیل در بخش ریگ ملک حاضر شدند

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، حسن مصفا معاون امداد و نجات استان در گفتگو با خبرنگار لادیز؛اظهارداشت : جمعیت هلال احمر به محض اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان میرجاوه در همان ساعات اولیه این حادثه با اعزام  2 اکیپ امدادی از شهرستان زاهدان بعلاوه دو تیم آموزش دیده خود شهرستان میرجاوه در منطقه حضور یافته است .

 وی افزود :  این نیرو هابا امکانات کامل زیستی به محل اعزام و بلافاصله شبانه به محض ورود به روستاهایی که دچار آب گرفتگی شدند مشغول به امداد رسانی شده و چادر ها در مکان امن جهت اسکان برپا شده است .

مصفا تصریح کرد : ادامه امداد رسانی  همچنان ادامه دارد نیرو های امدادی هلال احمر به صورت جدی درحال پیگیری هستند و افرادی که از شب گذشته جا مانده اند امروز شناسایی می شوند و امکانات  غذایی و زیستی تحویل این افراد می شود.

وی بیان داشت : ازشب گذشته تا کنون تعداد یکصد دستگاه چادر ،یکصدتخته موکت ،تعداد 200 عدد پتو  و 400عدد قوطی کنسرو  بین سیل زدگان توزیع شده و مراحل تغذیه مواد غذایی همچنان ادامه دارد و پس از آن که مردم به مراحل اولیه زندگی برسند در مراحل بعدی تیم های دیگرامدادی هلال احمر به این نیرو ها ملحق خواهند شد و این روال در دستور کارشان خواهد بود تا بتوانند تا پایان بحران به مردم منطقه خدمات ارائه کنند .
انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۶۴۸۰
مولف : دبیر