دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ,30 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۵
مولوی رسول زاده;
وحدت مسلمین باعث وحشت استکبار جهانی است
 
گروهک های تروریستی و اربابان غربی،عربی آنان که چشم دیدن چنین امنیت و وحدتی را در ایران اسلامی نداشتند با ترور آن سردار بزرگ اسلام بار دیگر ماهیت پلید خود را نشان دادند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از پاپایا، مولوی رسول زاده در حاشیه مراسم ششمین سالگرد شهادت سردار شهید شوشتری اظهار داشت: پس ازپیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، کشورهای غربی با تشکیل گروهک های ضد انقلاب در منطقه سیستان و بلوچستان و مرز پاکستان برای در برهم زدن امنیت و نابودی وحدت بین شیعه و سنی فعالیت های خرابکارانه خود را آغاز کردند.
وی با اشاره به رویکرد مهم بسیج و سپاه در منطقه و استفاده از ظرفیت مردم برای دفاع از مرزها و حفظ ارزشهای والای اسلامی و انقلابی افزود: خوشبختانه مردم منطقه با تبعیت از رهبری معظم انقلاب با همه توان و قوت و نیز وفاداری به اسلام و انقلاب از کیان و ارزشهای اسلام و کشور پاسداری کردند.
امام جمعه اهل سنت دهستان مینان سرباز ادامه داد: با واگذاری مسئولیت امنیت جنوب شرق کشور به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و انتصاب سردار سرلشکر شهید نورعلی شوشتری، و برنامه‌ریزی لازم و مناسب آن شهید بزرگوار برای جذب همکارانی‌ از جوانان منطقه و همچنین مشارکت بیش از پیش سران قبایل و طوایف در تامین امنیت مرز جنوب شرق کشور، راه برای امنیت بیشتر منطقه هموار شد.
رسول زاده ادامه داد:گروهک های تروریستی و اربابان غربی،عربی آنان که چشم دیدن چنین امنیت و وحدتی را در ایران اسلامی نداشتند با ترور آن سردار بزرگ اسلام بار دیگر ماهیت پلید خود را نشان دادند.
وی اظهار داشت: شهیدان شوشتری و محمدزاده و شهید والا مقام لکزایی با ایثار و از جان گذشتگی در راه تحکیم وحدت و اتحاد بین طوایف، گامهای مهمی برداشتند که این تلاشها و مجاهدتها سبب ایجاد رعب و وحشت در دل استکبار جهانی و ایادی مزدورش شد.
وی افزود: شهدای عرصه وحدت راه آبادانی و ارتقا ضریب امنیت را در تقویت و تحکیم وحدت بین شیعه و سنی می دانستند لذا ضرورت دارد این رسالت خطیر از طریق خود مردم محقق شود.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۶۵۷۱
مرجع : پاپایا


ارسال