سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ,22 September 2020
2
Share/Save/Bookmark
۳
تاریخ انتشار : شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۳
ادامه پیگیری های عصر هامون از قصه پر رنج کارگران شهرداری؛
بد عهدی شهردار زابل اشک فرزندان پرسنل شهرداری را در آورد!
 
در حالی شهردار زابل وعده بروز رسانی پرداخت حقوق پرسنل را از مهر ماه داده بود که بسیاری از فرزندان پرسنل شهرداری زابل به دلیل عدم توان مالی قادر به خرید مایحتاج مدرسه نیستند.
به گزارش خبرنگار اجتماعی عصر هامون، این روز ها که به دلیل شرایط اقتصادی کشور، حقوق بسیاری از کارمندان کفاف زندگی شان را تا پایان ماه نمی دهد حقوق کارگران شهرداری زابل هر چند ماه یک بار به سختی پرداخت می شود و آن هم فقط یکی از ماه های عقب افتاده واریز می گردد.
در تماسی که همسر یکی از پرسنل شهرداری زابل با پایگاه خبری عصر هامون داشت، وی با بیان اینکه پرسنل شهرداری نیز چون سایر کارکنان دولت جهت امرار معاش نیاز به حقوق دارند، گفت: شهرداری زابل هر چند ماه یکبار به ما حقوق می دهد برای همین جهت امرار معاش به مشکل بر خورده ایم و دیگر حتی خجالت می کشیم از دوست و آشنا پول قرض بگیریم.
وی ادامه داد: 4 فرزند دارم که باید مایحتاجشان را فراهم کنم یک فرزندم بیمار است که باید هر ماه جهت درمان به مشهد منتقل شود از سوی دیگر وام های مسکن ما نیز عقب افتاده است که هر چند ماه که حقوق می دهند تنها می توانم وام های عقب افتاده را پرداخت کنم به خاطر خدا پیگیر مشکلات حقوقی کارکنان شهرداری نیز باشید تا حقوق شان بروز رسانی شود.
وی اضافه کرد: از عالی نماینده مردم سیستان هم خواستیم اما اتفاق خاصی نیفتاد و همچنان حقوق همسرم دیر پرداخت می شود.
این همسر پرسنل شهرداری افزود: همسرم 4 ماه است که حقوق دریافت نکرده در حالی که مسئولین شهرداری گفته اند که تنها 2 ماه حقوق دریافت نکرده اند.
وی با بیان اینکه فرزندم از ابتدای مهر است که با کفش های پاره به مدرسه می رود، گفت: حق بیمه مدرسه فرزندم هفت هزار و 500 تومان است که به دلیل عدم توان پرداخت آن همیشه اشک می ریزد.

به زودی حقوق پرسنل شهرداری پرداخت می شود
سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی عصر هامون با بیان اینکه شهردار زابل وعده داده بود که تا پایان مهر حقوق پرسنل شهرداری بروز رسانی می شود، گفت: چندی پیش نیز حقوق پرسنل شهرداری به دلیل مسدود شدن حساب های این اداره به تعویق افتاده بود که با پیگیری های بنده با وزیر کار و اداره تامین اجتماعی حساب این اداره باز و حقوق پرسنل پرداخت شد.
وی ادامه داد: جهت دریافت حقوق پرسنل پیگیری می کنم تا حقوق شان واریز شود.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۷۲۴۱


ارسال
احمد
۱۳۹۴/۰۸/۰۹ ۲۲:۱۱
اگرشورای شهر ومسئولین شهرداری از رانتخواری وتقسیم اموال وغنائم کمی دست بشویند شهرنجات خواهد یافت