يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ,29 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۰
گزارش عصر هامون از خروش ضداستکباری شیعه و سنی؛
طنین شعار "مرگ بر آمریکا" در آسمان سیستان و بلوچستان
 
مردم انقلا‌بی و شهید پرور سیستان و بلوچستان بار دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی 13 آبان ، حماسه ای جدید مملو از معرفت دینی، ملی و بصیرت به جهانیان نشان دادند.
به گزارش خبرنگار سیاسی عصر هامون، مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان امروز همزمان با مردم سایر شهرهای ایران اسلامی با تجلی حضور خود در راهپیمایی 13 آبان ماه فریاد استکبار ستیزی مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل سر داده و پاسخ مثبتی به ندای رهبر انقلاب دادند.
شکوه راهپیمایی 13 آبان امروز در سیستان و بلوچستان دیدنی بود، چراکه تمام اقشار جامعه شیعه و سنی در کنار هم فریاد مرگ بر استکبار و آمریکا سردادند تا به جهان ثابت کنند که برجام و پسابرجام مهم نیست فریاد "مرگ بر آمریکا" تا ابد ادامه خواهد داشت.
مردم همیشه در صحنه سیستان و بلوچستان امروز در شرایطی در راهپیمایی 13 آبان حضوری حماسی را از خود به نمایش گذاشتند که با در دست داشتن پلاکارد بار دیگر عشق و ارادت خود به رهبر معظم انقلاب را فریاد زدند.
راهپیمایی مردم استان سیستان و بلوچستان امروز چهارشنبه از ساعت ۹ صبح آغاز شد و اقشار مختلف مردم در شهرهای مختلف این استان با تجمع در میادین اصلی به خیل عظیم راهپیمائیان پیوستند و بار دیگر انزجار خود از استکبار را به نمایش گذاشتند.
راهپیمایی مردم شهر زاهدان از میدان آزادی این شهر آغاز شد و سپس شرکت کنندگان با طی مسیر خیابان آزادی مقابل مصلی این شهر تجمع کردند.
راهپیمایی 13 آبان در زابل از میدان نگاره تا چهارراه شهدا، خاش از حسینیه صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف تا استادیوم ورزشی، ایرانشهر از فرمانداری تا مسجد آل رسول صلی الله علیه و آله و سلم و سراوان از میدان شهدای گمنام تا استادیوم ورزشی، چابهار از سه راه فردوسی تا میدان شهدای تاسوعای حسینی، نیکشهر از میدان امام خمینی رحمت الله علیه تا دبیرستان امام رضا علیه السلام در حال برگزاری است.
همچنین راهپیمایی ضد استکبار ستیزی در شهرهای  کنارک از میدان بسیج تا خیابان ساحلی، زهک از میدان قدس تا مصلی الغدیر، دلگان از ناحیه مقاومت بسیج تا مزار شهدای گمنام، سرباز از ابتدای خیابان معلم تا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، هیرمند از میدان امام علی علیه السلام تا مزار شهدای گمنام، سیب و سوران از میدان امام خمینی رحمت الله علیه تا استادیوم ورزشی، مهرستان از فرمانداری تا آموزش و پرورش برگزار شد.
مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرهای میرجاوه از میدان شهدا تا فرمانداری، قصرقند از میدان امام خمینی رحمت الله علیه تا آموزش و پرورش، هامون از میدان امام علی علیه السلام تا مسجد حضرت علی ابن ابیطالب علیه السلام، فنوج از آموزش و پرورش تا دبیرستان زینب کبری سلام الله علیها، نیمروز از آموزش و پرورش تا فلکه فرمانداری، جزینک از بخشداری تا حسینیه صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، قرقری از خانه بهداشت تا بخشداری، علی اکبر از میدان امام حسین علیه السلام تا مسجد جامع، صابری از دبیرستان طلوع قرآن تا مسجد جامع فردا راهپیمایی کردند.
شایان ذکر است عبدخدایی دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام سخنران راهپیمایی 13 آبان در زاهدان است.   
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۷۴۶۲


ارسال