چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۱
ترفند نماینده اسبق مجلس برای رسیدن به کرسی بهارستان
 
برخی از کاندیداهای اسبق مجلس شورای اسلامی که برای دوره بعد از مجلس نیز در نظر دارند در انتخابات حاضر شوند و در همین راستا از کلیه تجمع هایی که در ایام محرم و مناسبتی برگزار می شوند برای معرفی خود استفاده می‌کنند.
به گزارش سرویس سیاسی عصر هامون به نقل از راه دانا؛ این روزها هر جه قدر به انتخابات نزدیک تر می شویم برنامه ریزی گروه ها برای به دست آوردن کرسی های انتخاباتی بیشتر می شود.
اگرچه تبلیغات زودهنگام برای انتخابات غیرقانونی بوده است؛ اما برخی از کاندیداهای احتمالی تبلیغات خود را از اکنون با شکل های مختلف آغاز کرده اند.
برخی از کاندیداهای اسبق مجلس شورای اسلامی که برای دوره بعد از مجلس نیز در نظر دارند در انتخابات حاضر شوند و در همین راستا از کلیه تجمع هایی که در ایام محرم و مناسبتی برگزار می شوند برای معرفی خود استفاده میکنند.
در همین راستا یکی از نمایندگان اسبق خراسان شمالی برای خود هیئتی تدارک دیده است.
وی به همراه هیئت همراهش در مسیرهای تجمع و یا مراسم های عزاداری ایستاده و با همه مردم سلام و احوالپرسی می کنند.
نکته جالب توجه این است که همراهان وی جمعیت را به سمت این نماینده اسبق هدایت کرده تا با وی ملاقاتی هرچند کوتاه داشته باشند.
هیئت همراه این نماینده در ایام عزاداری سید الشهدا نیز بارها با فرستادن صلوات توجه جمعیت را به خود جلب می کرده اند.
با توجه به اینکه برخی از کاندیداهای احتمالی مجلس شورای اسلامی نسبت از بدنه اجتماعی مناسبی برخوردار نبوده اند، به دنبال جلب توجه مردم هستند تا از این طریق بتوانند در مجلس راه پیدا کنند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۷۵۴۵


ارسال